Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem? örökre! Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Elvesztettem? örökre! Mégis ezt h dolgozzam fel? (nem szakítós téma)

Figyelt kérdés

nagyon sokan keresik az igaz társukat az életben.. én szerencsésnek mondhatom magam mert megtaláltam és szerencsétlennek mert egyik pillanatról a másikra elvesztettem őt...soha többé nem tudok másra nézni, mindenhol csak őt látom,a legrosszabb h minden miattam történt.. engem akart védeni... és már nem lehetünk tbbet együtt..

ezt szerintem senki nem tudná igazán feldolgozni...én legalábbis nem tudom... nem vagyok az öngyilkos fajta ne értsétek félre...de most nagyon üresnek érzem magam...nélküle...ma hajnalban történt mindez és sorry h ez nem egy kérdés lett de elkellett mondanom, ki kellett adnom!legszívesebben órdítanék

a világot vesztettem el az ÉN világomat!egyik felem meghalt vele ...


2010. máj. 25. 02:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Elsőre eléggé kamu kérdésnek tünt, de nemhinném, hogy bárki is kitalálna ilyesmit...

Mi történt pontosan?

2010. máj. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
még nem hiszem h egyáltalán felfogtam h mi történt....lehet kamunak tűnik..nem tudom nem fogok itt most magyarázodni, meg nem kezdem el bizonygatni, ha nem hisz nekem valaki az sem érdekel.. egyszerűen kiakartam magamból adni és kész mert úgyérzem szétrobbanok...h mi történt?vannak olyan dolgok amiről nem beszélhetek...saját magam védelmében..gondolhatod kamunak.. de valahogy most nem izgat h ki hisz nekem és ki nem
2010. máj. 25. 02:58
 3/23 anonim ***** válasza:
Ne fogd vissza, sírj, ordibálj, toporzékolj, add ki magadból, mert, ha magadba tartod, csak megmérgez.
2010. máj. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

szegényke. jól ki vagy, az látszik, úgyhogy komoly dolog történhetett.

persze, hogy érdekelne mi volt, de ha nem akarod elmondani, nem kell.

remélem hamar rendbejösz. kitartást.

2010. máj. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

most nem megy egyszerüen úgy érzem h meghalt minden érzésem vele együtt...

nem tudok sírni, sem nevetni

oylan mintha nem is itt lennék, mintha csak egytest lenne itt és semmi más

nem érzem már a fájdalmat sem semmijen érzésem nincsen...

mintha kiveszett volna belőlem.

egyik pillanatban úgy éreztem szétrobbanok

órdítanék

aztán hírtelen semmi

pedig nem vettem be semmit

mintha minden elszált volna..

2010. máj. 25. 03:11
 6/23 anonim ***** válasza:
Hozzá tettem, hogy nem valószinű, hogy bárki is kitalálna ilyesmit. Ha úgy érzed, hogy nem kell bizonygatnod, akkor miért teszed? Csak érdekelt, hogy mi történt, ne vedd támadásnak!
2010. máj. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
sirj, bömbölj. nem szégyen az, szakitáskor én is szoktam, a te eseted pedig még sokkal durvább, ha jól értem. gondolj a közös emlékekre, add ki magadból, sirj... aztán aludj egyet. holnapra hátha egy picit jobban érzed magad.
2010. máj. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

jó akkor én kérek elnézést...előnek szól..

csak tényleg úgy vagyo vele h szinte már azt sem tudom mit irok

csak gépelek.. aztán visszaolvasom és még nekem is érthetetlen.. reggel megyek dolgozni,de aludni sem tudok..pedig már kellene valamennyit

altatót meg nem merek bevenni mert reggel senki nem tud akkor felkeltni..

majd lesz valahogy..

2010. máj. 25. 03:17
 9/23 anonim ***** válasza:

legalább akkor majd holnap tudni fogsz aludni.. akármennyire is fel vagy dúlva, 2 napot te se birsz ébren :]


amúgy szerintem nyugodtan felhivhatod a munkahelyed, ilyesmiért biztos megértik, ha nem mész be 1-2 napra. menj el a családodhoz, csak legyél velük.. segits a házimunkában, akármi. légy emberek között.

2010. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mégis mi történt? Hogyan veszítetted el???
2010. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!