Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, alattam jár de velem egy idős mert visszamaradt. Na van barátnője (egyik barátnőm), de suliban egymásra sem néznek, nem beszélgetnek stb... Most szünetet tartanak. Na és ha szembejön velem az a fiú akkor folyton engem néz néha még ki is gáncsol de a többieket nem. Akkor most mi van? Tetszem neki vagy esetleg utál?

2017. jan. 20. 14:23
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ez még nem egy egyértelmű jel egyik lehetőségre sem, arra sem, hogy tetszel neki, és arra sem, hogy utál.


Volt egy srác, akit minden érdekelt amit mondtam, hosszú leveleket írt, mindent megnézett, amit én csak említettem neki, elmondott mindenféle különlegesnek meg szépnek, és mikor bevallottam neki, hogy tetszik nekem, azt mondta, neki soha nem tetszettem. Pedig ő elég egyértelmű jeleket adott, de ebből még szerintem.. nem tudom, soha ne menj biztosra. Én mondjuk most eléggé a padlón voltam, és még most sem tudom elfelejteni ezt a fiút.

2017. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!