Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan fiúval aki évek óta odavan értetek kitartott mellettetek jóban rosszban, de ti alapvetően azért nem jöttetek vele össze mert külsőre nem az esetetek így csak barátok maradtatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Megjártam ezt az utat, nem jött össze velem. Ha nem vonzódik hozzád, akkor esélyed sincs. Nálunk meg is romlott a barátság emiatt. Ha feszegeted, akkor erre a sorsra juthatsz te is. Inkább próbáld őt kiverni a fejedből, megtartani csak barátnak, és keress mást kapcsolatra. Ez az egyetlen olyan megoldása a helyzetnek, amivel végül mindenki jól jár.
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem
2014. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért jönne össze bármelyik lány is egy potenciális barát/kiskutya jelölttel?
2014. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még be is jöttem neki és az esete voltam, de még úgy sem jött össze velem :D Felesleges kérdés barátom, ne húzd tovább és küld a fenébe a csajt
2014. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A külső a 2. szempont nálam.

Nem mondom azt hogy nem fontos , nyílván nézzen ki valahogy.

Viszont ha emberileg rendben van akkor talán.

2014. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, velem megtörtént. Másfél év után. Először nem jött be a srác. Megismertem, megkedveltem, elkezdtem hozzá vonzódni, de ő nem. Aztán egyszer csak ő is érezte a dolgokat.


Utálok reményt kelteni, nem mindig éri meg várni, és ez a másfél év nem volt sétagalopp. Na de utána... :)

2014. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!