Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele a helyemben, vagy inkább nem kezdenétek bele ilyen bonyolult helyzetbe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.21 éves, sokáig nagyon jóban voltunk, összeakart jönni velem, és elég hülye dolgokat csinált, majd rájött hogy hülye volt, és nyugtatózni kezdte magát amikor csak találkoztunk. Ráállt a szervezete és elég hülye dolgokat csinált (verekedés, vagdalózás, fenyegetőzés (persze nem engem, másokat, velem kedves volt mindig), viszont már abbahagyta a nyugtatózást, megint jóban vagyunk, sokszor kavarunk is, de kicsit tartok ettől a kapcsolattól ezek után.
2013. dec. 12. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyugtató pont, hogy lenyugtat, nem tesz agresszívvé. Max elvonási tünet lehetett. Tudom, mert én is rá voltam függve régen a xanaxra. De le lehet tenni, és rendbe tudja hozni az ember a lelki állapotát, ha akarja. Nekem sikerült. Ha a srácnak is, akkor nyugodtan gyere vele össze.
2013. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ráállt a szervezete, elvonási tünetek miatt volt ingerült, illetve sok nyugtatót szedett egy nap, és alkoholt is ivott rá. attól félek, ha összejövök vele és bármi problémája lesz, könnyen előjön a nyugtatós és verekedős korszak újra. ez az egész két hónapja még tartott..azóta teljesen megváltozott :)
2013. dec. 12. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

drogos gyerek


matekból diplomázik a csöves gyerek, ugye? :D

2013. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerned kellene a gyereket. Nekem például már soha nem jönne elő, ebben biztos vagyok. Rendben van a lelki állapota?
2013. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!