Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikáljak a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljak a lánnyal? 15/F

Figyelt kérdés
A gimiben szeptember óta beleszerettem egy lányba, de nem beszéltünk még soha. Ugyanakkor sokszor szoktunk egymás szemébe nézni... Amikor nem látom, mert például otthon vagyok, egy fájdalmas érzés terül el a mellkhasamban... Most a hétvégére kiutaztam édesanyámhoz Németországba, és arra gondoltam, ráírok Messengeren valami kedveset, szeretnék vele elkezdeni kommunikálni. Az már biztos, hogy viszek neki innen valami csokit, amit otthon nem lehet kapni. Szavakba nem tudom leírni az érzelmeimet a lány iránt. Mindíg csak Chopin darabokat hallgatok, olyankor fantáziálok arról, milyen jó lenne ha összejönnék vele. Nem merek ráírni, hogy pl szia hogy vagy, mert félek ez túl tolakodó lenne, és egyben furcsa is, hiszen egyetlen egy szót sem váltottunk. Mit írjak neki? Mindenképpen szeretnék írni valamit, mert nagyon hiányzik...:( Egyébként zongorázom. Arra is gondoltam, hogy zongorázok valamit, amit rögzítek, de azt se merem neki csak úgy elküldeni... Mit tegyek?:(

2017. jan. 27. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!

Isten ments, hogy megbántsalak, de a kérdésed alapján te inkább a szerelem gondolatába vagy belebolondulva, mintsem a leányzóba. :) Ilyen korban ez abszolút természetes - megtetszik valaki, és kialakítod róla a SZÁMODRA ideális képet. Viszont gondolj csak bele, lehet, hogy teljesen félreismerted őt.

Azt javaslom, hogy közeledj felé normálisan, és ne vágj egyből a dolgok közepébe. Nőként én furcsállnám, ha egy ismeretlen fiú csak úgy csokoládét adna nekem, vagy dalokat játszana. Szép gesztus, de kétlem, hogy értékelni tudná, ha még nem beszéltetek... :)

Ha egy osztályba jártok, akkor próbáld meg például elkérni tőle a házi feladatot (remek ürügy egy beszélgetés kezdeményezésére), vagy dicsérd meg a zenei ízlését, stb. Vagy egyszerűen köszönj rá. :)

De semmiképpen sem javaslom, hogy támadd le az "érzéseiddel", tapasztalataim alapján abból semmi jó nem sülhet ki. :(

2017. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, tuti nem nézel animét, de olyan vagy mint a Shigatsu wa kimi no usoból a zongorista főszereplő: Kousei. :D

Írj a csajnak, mert nem akarom hogy úgy járj mint Kousei...


Komolyra véve. Legyél kicsit bátrabb és először ne támdd le szerenáddal meg miegymással mert elijeszted. Próbáld megismerni és közelebbi kapcsolatot kialakítani vele. Egyébként úgy "kommunikálj" (wtf, nem vagyunk ufók) vele mint bármelyik emberrel. Lazán;)

2017. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A házi feladat elkérős jó ötlet. Ismerd meg jobban és utána villogtassad a zongorás tehetségedet. Az tuti bejön a csajnak. Az iskolában is próbálj közeledni hozzá. De csak óvatosan. Ne legyél idegesítő vagy ne legyen kínos neki. ;-)

Sok sikert! 15/F

2017. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!