Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogyan kommunikál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan kommunikáljak a kedves ázsiai lánnyal?

Figyelt kérdés

A gond ott kezdődik,hogy nem beszél sem angolul sem magyarul csak valamilyen ázsiai dialegtust( halandzsa nyelvet)

Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg,nagy nyelvi nehézségek árán számot is cseréltünk.Néha beszélgetünk telefonon,de teljesen indokolatlan mivel egyikünk sem érti a másikat :)

Különben nagyon csinos aranyos lány :)

Szerintetek,hogyan tudnám randira hívni?



2015. jún. 14. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes lehet :D

hogyhogy nem beszél legalább angolul? mégis hogy boldogul így magyarországon? ha egyetemen tanul, ott is általában angolul oktatnak..

2015. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Angol nélkül nem fog menni...

Egyszerű: Elő veszed neki, érteni fogja.

2015. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elképzelésem sincs lehet hogy csak átutazóban van vagy tanul,de az is lehet hogy valamilyen kínai kajáldába dolgozik.

Néha hívjuk egymást elmesélem milyen napom volt magyarul erre utána ő is hablatyol valamit így társalgunk :)

De tényleg nagyon jó fej csak van némi nyelvi nehézség

2015. jún. 14. 10:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nagyjábol tudok angolul,nem nekem van azzal gondom ő nem beszéli,meg úgy semmilyen más emberi nyelvet sem
2015. jún. 14. 10:44
 5/11 Interferencia ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
semmi emberi nyelvet sem! LEHET nem is ember?!
2015. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valahogy derítsd ki miféle nációból származik, aztán irány a net, minden nap megtanulsz 20 szót az ő nyelvén, 10 nap múlva már egyszerűbb mondatokat tudsz vele váltani, aztán majd lesz valahogy.
2015. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6/6

Igazábol néha úgy éreztem mintha 2 másik bolygórol jöttünk volna.

Félre értés ne essék nemvagyok perfect angol és bőven fejleszthetném még az angol tudásomat.


Viszont eddig bármerre jártam is a nagyvilágban mindig megtudtam magam értetni a másikkal.

És ezért olyan fura és vicces hogy pont itthon nem megy :)

2015. jún. 14. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:

na tök jó, meg minden, de jó lenne, ha nem úgy beszélnék róla, hogy halandzsanyelvű, meg semmi emberi nyelvet nem beszél.... :D


ha valahogy megtanultok kommunikálni, ezt nem biztos, hogy értékelné :D

2015. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogjátok a google fordítót, megkeresi a nyelvét és használjátok. Honnan jött egyáltalán? Valami világvégi kínai dialektust beszél, amit a többi kínai se ért csak 2-3 falu?
2015. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!