Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok interneten Békés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok interneten Békés megyei lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy jó ideje próbálok Békés és Csongrád megyei lányokkal ismerkedni, de nem találok olyan oldalt az interneten ahol csak ezen két megyében élő lányokkal tudnék beszélgetni. Valaki esetleg tudna mondani nekem ilyen weboldalt? Nagyon megköszönném azt aki segíteni nekem! Kérem hogy a trágár szavakat mellőzzük, a kérdésre komoly válaszokat szeretnék kapni.


15/F



2017. jan. 29. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten olyan oldal nincs. Max a facebook. Meg a felnőtt társkeresők de gondolom nem felnőttekkel akarsz is merkedni.
2017. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Korombeli lányokkal szeretnék ismerkedni. :D
2017. jan. 29. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ask.fm-en találsz :)

Én is Békés megyei vagyok,és van askom

És nagyon sok más Békés megyei askost is láttam már szóval ott találsz :)

2017. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Es mit szolsz ahhoz hogy meglatsz a suliba egy lanyt, vagy az utcan, es ramosolyogsz es ha visszamosolyog odamesz es valamit random mondasz neki csak hogy elkezdodjon a beszelgetes? Hat nem jobb? :D
2017. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó magam is békésmegyei vagyok :D Telefonra van ilyen barátkereső, ha érdekel. A neve: Yellow. Kb ugyan az mint a Tinder csak nincs korhoz kötve. És itt kiírja ,hogy az adott személy hol lakik.
2017. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó, ment a zöld ujjacska.😉
2017. jan. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!