Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi fontos egyfiúban belsőleg?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el a külsőtől,mi fontos nektek egy fiúban?

Pl hogy legyen humoros,lovagias vagy bármi,ami megfog egy fiúban(persze ami ilyen belső cucc)??



2017. jan. 30. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mennyi pénz van a belső zsebében.

Haver ma olyat hallottam egy csajtól hogy majdnem lefostam a bokám.

2017. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen vicces szarkasztikus. Figyeljen az érzéseimre de személy szerint kicsit se rajongok az: ajtót nyit/ kihúzza neked a széket/ 111 rózsát hozz fiúkért. Szeretem ha mindig vicces, okos, intelingens, elfogadja a véleményem, de tudunk veszekedni.
2017. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1-es ha jól értem hivatalosan is elismerted, hogy nő vagy és lemondtál hímségedről.
2017. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Humoros, érdeklődik dolgok iránt, van hobbija, ambiciózus, határozott, intelligens, elvisel.
2017. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Humoros(!!!),kicsit szarkasztikus,megerto,kedves,intelligens(persze az IQ-ja ne legyen 500...de azert lehessen vele ertelmesen kommunikalni)

Legyen egy kicsit őrült,legyen benne minden hulyesegben,persze csak egy hatarig.Az sem hatrany ha erzekeny,szereti a zenet.

De a legfontosabb.Ugy szeressen ahogy vagyok.Es ne akarjon megvaltoztatni 😊

2017. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Értékek, hogyan áll az élethez és a komolyabb témákhoz, erkölcsös.
2017. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szeretem egy fiúban: - intelligencia

- humor



Nem szeretem egy fiúban: - ha allandoan elhalmoz ajándékokkal, ami ugyan cuki, de nekem azt sugallja, hogy azt hiszi, hogy en ilyen "megvehető" lany vagyok.


Nem szeretem:

2017. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 vagyok, bocs nem küldtem el az egészet:


Nem szeretem: ha allandoan ajándékokkal halmoz el, mert akk ugy érzem, hogy "megveheto" lánynak tart


Ha nem hagy mozgásteret. Pl. Minden nap talizni akar, nem enged a barátokkal lógni, mert szerinte az együtt töltött idő fontosabb


Ha ír nekem, de en nem válaszolok vissza es azt hiszi rögtön, hogy mar nem is szeretem, meg hasonlók.


Ha NAGYON féltékeny.

2017. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Legyen fárasztó humora normális kereteken belül,legyen némi inteligenciája,mérsékelten legyen ronantikus,tőrödő,őszinte,kezdeményező
2017. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a viselkedése fontos. Nem szeretem az arogáns férfiakat. Mivel én elég karrierista vagyok fontos hogy neki is legyenek céljai. Ha nem is annyira humoros, elég ha csak nevet az én vicceimen. :D A hűség ami nagyon fontos, ha már összejöttünk tiszteljen meg annyival hogy ne kacsintgasson félre, én sem tenném, különben fölösleges párkapcsolat lenne.
2017. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!