Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fontos nektek a fiú keze (nem a karja! )?

Figyelt kérdés

Ha fontos akkor milyen a szép kéz? Milyen a szép köröm? Kérlek linkeljetek képeket!


+Mielött valaki írná, hogy szereti a nagy kezet.. Az mégis milyen?



2016. nov. 3. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen ápolt:) Ne legyen a körme alatt ilyen koszréteg és ne legyenek hatalmas körmei.

Fontosak a kezek. Mégiscsak azzal érnek hozzánk :)

2016. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ami taszító,az a hosszú köröm,és a kosz.A többi nekem nem számít. A nagy kéz az nagy:nagy tenyér,hosszú ujjak.
2016. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Képet kérlek tudnál linkelni a szép körömről:3 ?

Tudom, hogy hülyén hangzik, de ha %-ban kellene megfogalmazni a (z ápolt) kéz jelentőségét, akkor hol helyezkedne el a listán. (Persze a belső értékeket ne számítsátok bele, a külsőn belül milyen fontos [kb])

2016. nov. 3. 15:01
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es!

Mit értesz a nagy tenyér alatt? A személyhez viszonyítva legyen nagy, vagy a Te (/átlag) kezedhez képest?

A hosszú ujjak milyenek? A tenyérhez viszonyítva hosszú, vagy mondjuk 10+ cm (csak mondtam valamit) számít "jónak"?

2016. nov. 3. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ez eleg jo
2016. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit #5-ps linkelt, van egy kép ahol az orajat nezi a pasi. Az szerintem nagyon jo. Nem tetszik ha rágja a körmét. Oersze ez nem ad okot arra, hogy ne járjak/barátkozzak vele. A körömrágásrol le lehet szokni. És persze ne legyen koszos a körme.
2016. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 3. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel kézfétisem van,ezért igen,fontos számomra :D képet hirtelen nem találtam.. Legyen arányos,ne legyen se túl vékony,se túl vaskos. a korme ne legyen hosszú, ne legyen fura alakja(van olyan ismerosom aki ferfi,es hegyesre van vagva a korme).. durván ennyi. a nagy kéz nekem nem számít:)
2016. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Muti a kezed inkább, megmondjuk hogy szép-e.

Van egyébként férfi manikűr körmösöknél, megvan pár perc alatt szerintem.

2016. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nagyon kényes vagyok ezzel a témával kapcsolatban. Nagyon megnézem hogy milyen egy srác keze, tetszik ha hosszú az ujja, a körmei szépek, ápoltak.
2016. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!