Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam,akivel a folyosón néha-néha szoktunk szemezni.Állandóan engem néz,majd mikor rajtakapom,átvált ,,jaj de szép a plafon" üzemmódba.

2017. jan. 30. 20:47
 1/4 KnightBalazs ***** válasza:
Szerintem nagyon is. Bironyára nem mer közeledni. Vagy csak hiányzik egy lábad. De mivel ez nem olyan valószínű, mint az, hogy tetszel neki én arra tippelnék, hogy tetszel neki.
2017. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Szerencsére az összes végtagom megvan.:)
2017. jan. 30. 21:04
 3/4 KnightBalazs ***** válasza:
Akkor szerintem ez nem is kérdés már. Tetszel neki.
2017. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem utál téged. Valójában te gyorsabb voltál, látta, hogy az elhagyott apróját te találtad meg, de nincs mersze visszakérni; ezért morfondírozgat még rajta. Amúgy igen, esélyes, hogy tetszel neki, az előbb ironizáltam.
2017. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!