Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok: titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok: titeket mennyire zavar, ha egy srác is kövérebb?

Figyelt kérdés

Van akinek tetszik, ha egy srác kövérebb, pocakosabb?


18/F



2017. jan. 31. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem vagyok duci. Normális vagyok. 😃

De engem nem zavar,ha mackósabb valaki. Vagy puhább.😊 Sokszor az olyan biztonságérzetet is ad,ha egy kicsit nagyobb a srác.Jól oda lehet bújni hozzá.

Szóval nem gond. És szerintem mások is vannak ezen a véleményen.😄

19L.

2017. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőmnek tökéletes alakja van, de mégis azzal nyaggat, hogy nehogy lefogyjak, mert neki így tetszek... pedig van rajtam egy 20 kiló felesleg...
2017. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok duci, 54 kiló vagyok a 157 centimhez, mivel piláteszre járok és jógára, így inkább izom van rajtam.


A páromtól nem várom el, hogy sportoljon, de pár fekvőtámasz naponta bőven belefér neki, azt viszont nem nézném jó szemmel, ha elhízna, mert a saját egészségét veszélyeztetné.



Duci fiúk: Titeket mennyire zavar, ha egy lány is kövérebb?

2017. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3

Én nem vagyok duci csak van rajtam felesleg.

Nem zavar az semennyire sem, ha a lány kövérebb.

2017. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 46 kiló vagyok barátom 70 kiló és nekem valamien szinten biztonság érzetet ad hogy nem kis véznaság mont én 😂😂
2017. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem azért van telt lány akinek bejönnek a mackós alkatok. Mondjuk én még nem találkoztam semmilyen lánnyal akinek bejött volna.

20f

2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!