Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, aki undorod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki undorodik azoktól a lányoktól, akik cigiznek? Miért? És lány, aki a cigiző fiúktól ugyanígy?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok légyszi! :)

Amúgy én nem cigizek és undorodok is tőle. A fiúknál is utálom. Nem hiszem, hogy járnék cigiző fiúval. Ti hogy vagytok ezzel? 17/l



2017. jan. 31. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
dohányossal csókolózni olyan, mint kinyalni egy hamutartót - utálom a szagát, és a sárgás bőrt, fogat...
2017. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Undorodom, igen.
2017. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Én nem dohányzok, undorodom a dohányfüsttől és hányingerem lesz, ha megérzem.


A párom dohányzik, amióta csak ismerem. Kb 10 éve, abból 5 éve vagyunk együtt. Rajta nem zavar és a csók sem olyan vele, mintha hamutartót nyalogatnék. A párom eléggé higiénikus és ügyel arra, hogy ne érezzem csók közben a dohányt és a rajta sem, amikor együtt vagyunk. De ha megérzem sem fordulok el tőle undorodva, mert szeretem és ezzel a "hibájával" együtt szeretem. :)


Btw, nagyon óvodás módszer ez alapján párt választani. Ez olyan, mint amikor a hülye szülők megmondják a gyereküknek, hogy a Józsikával ne barátkozzon, mert egyesre írta a matek dogáját.


Kérlek... -.-"


22/L

2017. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem undorodom, viszont nem szeretem. Szeretném ha a szerelmem nem cigizne ha a közelemben lenne már csak maga miatt is. Természetesen ha szeretem, nem szeretném hogy kárt tegyen az egészségében :)
2017. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én már annak örülök, hogy az életfunkciói megvannak, onnantól nekem mindegy.
2017. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Én már nem dohányzom, igazából néhány szálat szívok el ha iszom. Amúgy nem zavarna ha friss dohányos leheletű csajt fognék ki, persze a legjobb az lenne ha megtalálnám azt, akivel majd később a kanapén fekve füvezhetnék, és hallgathatnánk mindenféle zenét. :D

20/F

2017. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Minden értelmes embert taszít. :D

Már csak a szaga miatt is. A többiről nem is beszélve.

2017. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom, sose próbáltam.


Én egyszer jártam cigiző fiúval, erősen függő volt és egyszer is elég volt belőle. Örökké cigi szagú volt mindene, idegbeteg is volt ha nem gyújthatott rá, rám is ragadt cigi szaga ha úgy gyújtott rá hogy mellettem sétált.


Lehet ez nem fog tetszeni másoknak, de emiatt a rossz élmény miatt nem járnék többet bagós pasival, csakis nem dohányzóval.


Volt is azóta, sokkal jobb volt. Mindig jó illatú volt, nyugodt, és megcsókolni is sokkal kellemesebb volt.


25/l

2019. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

^ ennyi. :D


Lehetett volna egy iszonyatosan dögös csajom, de mondtam neki, hogy le kéne szokni a bagóról. Úgy felháborodott, hogy ihaj. :D

2019. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!