Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hány évesen és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hány évesen és kivel volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Volt olyan,akinek a legjobb fiúbarátjával volt?Ha igen,milyen volt?

És akinek a szerelmével volt,milyen volt?



2017. jan. 31. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
tegnap egy hóemberrel :/ nagyon nedves lett a szám miatta és mivel közben átkaroltam jól megis fáztam a szemét miatt, ezért szakítottam vele és forró vízzel leöntöttem.
2017. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam és életem szerelmével csókolóztam először. Ő 16 volt és szintén szerelmes volt belém. De nem jöttünk össze, mert úgy éreztük, hogy kicsik vagyunk még ehhez (főleg én!). Aztán amikor 17 lettem, újra találkoztunk, de csak azért, hogy átadjon pár gitár kottát. Végül, ott ragadtam nála egy jó 5-6 órára. Így vele volt életem második első csókja. Ezt úgy kell érteni, hogy egész életemben csak vele csókolóztam, senki mással. Nyelves csók volt az első is és az azt követő többi is. (már ha ezt érted az alatt, hogy milyen volt) A "második első csók" után összejöttünk. Azóta a menyasszonya vagyok. Ennek már 5 éve. :)
2017. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A szerelmemmel....és hát elég bénák voltunk de neki is az volt az első

14l

2017. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
15 voltam, az első barátommal történt és rémesre sikerült.
2017. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
13 voltam és a legjobb fiúbarátommal. Még abban a pillanatban megbántam mikor történt. Borzalmas volt.
2017. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
17 vagyok de még nem volt csók... Pedig már szeretnék valakivel.:)
2017. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Megkérdezhetem miért bántad meg?
2017. jan. 31. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert mint kiderült a legjobb barátom borzalmasan csókol :Dd De egyébként semmi nem változott utána köztünk, barátok maradtunk és nem beszéltünk róla.
2017. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

14(1 hónap híján 15) voltam, a legjobb fiúbarátommal. Poénból. Megbánni nem bántam meg, de borzalmasnak borzalmas volt :D

Örvendek hogy a jelenlegi barátnőm jobb.

17/bi/L

2017. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Virágvagyok ***** válasza:
24%
Engem tegnap előtt a volt barátom letaperolt és megakart csókolni, de nem engedtem. Amúgy 14 éves vagyok.
2017. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!