Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy lánynál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez egy lánynál?

Figyelt kérdés
Mit jelent az, ha egy tini lány(15 éves) naponta 10-20 szelfit készít magáról, vagy készítenek ketten a barátnőjével? Ennyire szépnek találja magát, vagy unatkozik? Mert én ennek semmi értelmét nem látom.

2017. febr. 1. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez "menő"..

De ezzel csak a társadalomnak mutatják meg hogy milyen olcsók... :')

2017. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz? Nemtudom, szerintem olyan pi'csás dolog, hogy ott pózol 5 percet és fényképezi magát...
2017. febr. 1. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi barátnőmmel csak unatkozunk. Nem tesszük fel sehova, nem vágunk pi... képet se, csak ha röhögni akarunk rajta. Akkor gáz ez, ha mindegyiket fel is teszi.
2017. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de nagyrészt csak magáról készit szelfiket.Magán röhög akkor? :DD
2017. febr. 1. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Magáról akkor lehet hogy unatkozik, de mondom, itt a facebookra feltevés a lényeg. (Részletkérdés pontosabban)
2017. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem teszi fel őket.
2017. febr. 1. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a baj vele? :'D
2017. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Unatkozik és menő akar lenni. Én is szoktam csinálni de nem rakom fel sehova, max ha nagyon "überszuperkirály" akkor lecserélem az fb profilt, kb 2x egy évben max...
2017. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!