Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan srácok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok, akiknek bejön a pastel goth stílus? Lányok, szerintetek hol lehet az ilyen alapkellékeket beszerezni? :D

Figyelt kérdés

Terveztem,hogy tavasz környékén halvány lilára festeném a hajam és beújítanék néhány fekete ruhát is :p


Félreértés ne essék,nem vagyok emo/emos,szimplán nagyon tetszik a stílus :)



2017. febr. 2. 19:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15/l ezt kihagytam :p
2017. febr. 2. 19:05
 2/11 2-es vagyok ***** válasza:

Nekem a lila haj nagyon bejön :D exemnek volt egy lila parókája is ^^

Hord feketét, de ne vidd túlzásba szerintem, mert a túl sok dark kihat a lélekre is :)

20/f

2017. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Firedoom ***** válasza:
Imadom a goth stilust :D ha nem is pasztel, de maga a goth nagyon utos. A lila haj kulon plussz, szerintem ha ennyire szeretned akkor fel ne add az otletet!
2017. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon nagyon találkoztam olyannal, akinek ez bejönne. Vagy mondjuk inkább úgy, hogy normális sráccal nem találkoztam. Viszont csak azért, hogy esetleg érdekeljek egy srácot, és legyen párom, nem fogok változtatni magamon.
2017. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4.

Nem párkeresés céljából.

De mivel szerencsétlen vagyok a fiúknál (önsajnáltatés lvl. 99 xD),nem akarom őket mégjobban elijeszteni :D

2017. febr. 2. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen:'D, nekem az ilyen lányok tetszenek, akik kicsit extrémebbek:'D


17/f

2017. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az a stílus :) szerintem a neten lehet ilyen pastel goth stílusú ruhákat szerezni :D nekem még szőke-kékre se engedik a hajamat befestetni :(
2017. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el én sem vagyok túl szerencsés... :D Törpe lettem, de ehhez tartozik egy olyan külső amira többször megkaptak, hogy kicsit**k látszom. Nem az arcommal van baj, csak esetleg pár ruha, vagy a színes haj. Nem igazán tudom

4-es voltam



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2017. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen lányok, múltkor láttam egy olyan lányt, akinek a fele haja sötétebb volt mint a legsötétebb éjszaka, amit valaha láttál a másik fele meg ilyen menőn megvolt csinálva, mintha tűz lenne, és olyan volt mintha égett volna, áhhh nagyon király volt nézni :3

a lila haj is jó :D

17f

2017. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, lányként is.
2017. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!