Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek bejön ez a stílus?

Fiúk nektek bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés
Szóval grunge vagyok, de nem olyan aki zsíros hajjal és szakadt gatyában mászkál. Nőiesen hordom a ruháimat,inkább fekete cicagatyát,szoknyát,fekete csőgatyát veszek fel Martens bakanccsal. A körmeimet nem szoktam feketére festeni hanem inkább szürkére. És még tattoo chokert is hordok

2017. jan. 21. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Be.
2017. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Sosem tartottam noknek a bakancsosokat..
2017. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-assal ne is törődj, minden kérdésre köpköd hogy "aki nem úgy öltözik ahogy én várom el egy büdös lotyó", ő az oldal része, bár nem tudtam hogy akkor ezek is férfi bakancsok

[link]

[link]

[link]

Na nembaj, minden nap tanulok valami újat

2017. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A 4-es meg csak okoskodik es terjeszti a nok fefiruha viseletet es ezaltal majd nem talalsz Magadnak egy normalis ferfit!

Ne foglalkozzatok vele ,egy beteg feminim no...


Erdekes ,hogy nem csak Nekm tunt fel a hogy elfiusodtak a lanyok,de valoszinu En es a Velem egyetertok a betegek!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..



En sem ertem ennel a kerdesnl,hogy egy fekete triko miert noi.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Mindeg tanul az ember...

2017. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

"es terjeszti a nok fefiruha viseletet es ezaltal majd nem talalsz Magadnak egy normalis ferfit! "

Jó, megkérdezem mégegyszer....

AMIKET LINKELTEM. AZOK. SZERINTED. FÉRFI. CSIZMÁK?

amúgy mi köze az öltözködésemnek (ami még mindig lányos, tudom hogy hülye vagy és negyedik magyarázatra se értenéd meg) annak hogy milyen férfit találok, tudod nem mindegyik olyan felszínes tapló mint te, amúgy 4 és fél éve van párom ,köszönöm szépen és ő nem szól be a stílusomra mert amúgy rajtad kívül nem találkoztam emberrel aki férfiasnak nevezte az öltözködésem mert tudom hogy a 3 agysejtednek ez nagyon nehéz feladat lesz de.. .egy szoknya még mindig nem férfia, ha felveszek egy szoknyát, rózsás harisnyát, dekoltált nőies pólót, virágos pulóvert és ékszereket akkor szerinted férfinak öltözöm mert egy CSAJTÓL vett bakancsban járok ami sajnos nem ismerem az eredetét de eléggé nőiesen szabott.

Tudom tudom mindenki hülye csak te vagy helikopter, na repülj el szépen.

2017. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugi van embik
2017. jan. 22. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

6!

Amiket linkeltel az nem mas mint egy meleg ruhatervezo izlestelen otlete,miszerint ,hogy noiesitsunk egy ferfi bakancsot!

Szerinted egy katonai acelbetetes bakancsra ha rozsat vagy barmi viragot festek akkor noi lesz?

Vagy epp bemartom egy rozsaszinu festekbe....

Ez legalabb annyira beteg mint a mostanaban elhiresult uniszexezes!

Konyorgom! A ket nemnek mas az anatomiaja!

Mitol lenne kenyelmes barmilyen ruha vagy cipo???

Gondold mar at!

A noknek keskenyebb a sarkuk a ferfiake szeles,tehat nem kenyelmes mindket nem szamara, es ugyan ez a ruhakra is igaz.

Ami a baratodat illeti sajnos nem tehetek rola,hogy igenytelen az izlese, majd par ev mulva szegyelleni fogja ,azt a par evet amit eltoltott veled...

Ha helikopter lennek boldog lennek hidd el mert legalabb magasrol Tudnalak leszharni....

2017. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!