Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha kiakadtam h az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha kiakadtam h az exem eljegyezte az új csaját?

Figyelt kérdés
Nem féltékeny lettem hanem kiakadtam és bánt is a dolog azért pedig már nem tartom az exemmel a kapcsolatot és egyáltalán nem szeretem.

2017. febr. 3. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy normális, de én is kiakadtam volna.
2017. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem normális, de ti nők sem vagytok azok.
2017. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ókútyafáját válasza:
84%
Utolsó! Ez igaz, nem normálisak a nők, de mi sem. És ez így van rendjén. :D Utálom a normális dolgokat... De a nőkre én sem voltam felkészülve... :D
2017. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy normalis, enis kiakadnek, hiaba nem erdekelne a dolog, meg leseszarnam hogy massal van, azert fajna..
2017. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Bizony, hogy ez mennyire kiakasztó! Mit képzel a szemét, élni kezdte az életet a rothadék? Ha már az exed, akor a legkevesebb, ami elvárható lenne tőle az, hogy 15 évre beáll szerzetesnek. Hogy lehet ilyen érzéketlen gazember valaki...
2017. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem kedves utolsó miért kell ilyent írni! Nem mondtam h ne élje az életét és nem is ez bánt hanem h fél éve szakítottunk és már eljegyzi a csajt. Nekem is van már kapcsolatom azóta. Mint mondtam nem féltékeny vagyok és nem mondom azt h ne legyen boldog. Nyilván azért ex mert valami nem műkődött de 3 évig együtt voltam vele ezért akadtam ki.
2017. febr. 3. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Ezt a női szokást soha meg nem értem.

Az exed, semmi közöd hozzá.

2017. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez egyaltalan nem noi szokas, a pasiknak is tud fajni, meg ok is tudnak balhezni.

Kerdezo, valahol normalis az, hogy az exed mindig a szivedben marad, akarhova is vet titeket a sors. Mas kerdes, hogy mivel szakitottatok, igy mar nincs jogod beleszolni az eletebe, tehat ne rendezz feltekenysegi jelenetet peldaul. Engedd el. Nehez, de idovel sikerulni fog. Bar en igazabol nem ertem, hogy amig ennyit porogsz rajta (pl.ha nem is vagytok joban, nem kerul szoba stb, akkor honnan tudsz az eljegyzesrol), addig minek jossz ossze massal? A pasidnak es neked is rossz, hogy az exed meg ott el az emlekeidben es akar tudat alatt is gondot okozhat, hogy pl.folyamatosan ot keresed az uj csavoban vagy eppen magadban orlodsz a szakitasonHa tartos kapcsolatot szeretnel, surgosen szakits meg tenyleg MINDEN kapcsolatot az exxel, ne nezegesd a facebookjat es a kornyezetedet se kerdezgesd rola.

2017. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Közös barátaink vannak onnan tudom amugy le van tiltva. Mindketten másba szerettünk bele (én a mostani barátomba) annyi h ő meg is csalt én pedig nem. Azért nem ezen őrlődöm egész nap de furcsa h kiakadttam egy kicsit. Eszemben sincs jelenetet rendezni én kívánom neki h legyen boldog. Szimplán azon akadtam ki h fél év után így hip hop. Ráadásul mivel a közösek a barátaink így én is megtudttam.
2017. febr. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!