Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 14 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 14 évesen 3 barátom volt?! 😶

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
csak akkor ha fiú vagy :D
2017. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor lenne gáz, ha felelőtlenül lefeküdtél volna mindegyikkel. Egyébként nem.
2017. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha alig jártál velüo pár hónapot akkor hanyagold még a fiúzást szerintem :)
2017. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha egyszerre, akkor igen.
2017. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
szánalmas,ahogy most minenki próbálja mondani hogy nem,és igazából belül mindenki tudja hogy igen. Igen,gáz,mert biztos hogy nem azért voltak a barátaid mert te szerelmes lettél volna,egyszerűen csak vagy bizonyítani akarsz vagy nem tudsz józanul gondolkodni. Gondolj bele csak egy kicsikét,hog ha majd nagyobb leszel vajon hogy fogsz erre visszagondolni,Hát kellemetlenül. Várd meg inkább amíg tényleg szerelmes leszel ,legyél boldog,és ne rontsd el ilyen baromságokkal az életed. 16f
2017. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
,,Kedves'' hatos, a te szavaiddal élve szánalmas, hogy egyesek - jelen esetben te - kivetítik a saját véleményüket és világnézetüket Másokra, majd úgy csinálnak, mintha az lenne a kifogásolhatatlan igazság. -.-"
2017. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
4%
Nem. Barátnőm 12 és 8 pasija volt már
2017. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolsó válaszoló ír, az mondjuk szerintem már valóban gáz... :o
2017. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatos válaszoló. Ha a számokat se ismered fel, akkor szerintem nem kéne az észt osztani xD És nem védek senkit, csak nem értem minek kell letámadni. Az oldalnak az a lényege, hogy válaszoljunk, nem? És mindenki a saját véleménye szerint szokott válaszolni, nem fog ő hozzád igazodni, ahogy te se hozzá. Nem kell rögtön Istennek képzelni magad:) Egyébként nekem 14 évesen 2 barátom volt, most 16 vagyok és 4 párkapcsolatom volt eddig. Szóval nem gáz szerintem, csak akkor, ha tényleg ilyen pár hetet voltál velük, esetleg le is feküdtél a fiúkkal:)
2017. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Mi van ha szimplán szeretethiányos és akikkel azt gondolta tudnának együtt boldogok lenni, csalódott bennük? Ez nem jutott eszedbe hogy nem csak pesszimista válaszra kell koncemtrálni, hanem lehet hogy a kérdezőnek nem volt szerencséje a "kiválasztottakkal"?

2017. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!