Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a barátom kissé elhanyagol a játékok miatt?

Figyelt kérdés
Rengeteget ücsörög a gép előtt és nagyon sokat játszik... Sokszor nem ír vissza, mert "fontos" dolga akadt a játékben, vagy csak nagyon későre válaszol, esetleg 1-2 szóval, miközben én egy normálisabb választ várok tőle. Beszéltünk erről, el is mondta, hogy fontosabb vagyok neki a játéknál, nem egyszer alakult ki kisebb konfliktus, ennek ellenére mégsem változik a dolog, ugyanannyit játszik... Mi lehet?

2017. jan. 22. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Tudod mennyit kell farmolni a legtöbb játékban, hogy elérd a célodat? Szerintem értsd ezt meg nagyon komoly érzelmi hátterei vannak ezeknek a dolgoknak :D
2017. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak szimplán kocka a srác! De ebből adódóan nem lehettek valami idősek. Régen én is ilyen voltam, bár ez nem ment a kapcsolatomra mivel én le tudtam mondani a játékokról a barátnőmétt cserébe. Mára meg már kinőttem a kockulásos korszakom
2017. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésedbe benne van a válasz. A barátod elhanyagol téged mert kocka és inkább játszik.
2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
87%
Vannak olyan játékok amik rengeteg időt és aktivitást igényelnek. Gondolj bele hogy a barátod már évek óta naponta órákat játszva fajleszti az accját, nyilván nem fogja évek munkáját csak úgy kivágni az ablakon miattad.
2017. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha amikor megismerted is ilyen volt, akkor teljesen jogos, amit csinál.
2017. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves #4, nem értem, hogy mi a francot veszítene, ha abbahagyná - bár nem sok ideje játszik ezzel a játékkal. Az isten szerelmére, ne legyen egy rohadt játék fontosabb neki egy személynél!
2017. jan. 22. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ettől függetlenül működőképesnek érzed a kapcsolatot, akkor esetleg keress olyan játékokat amit együtt is tudtok játszani, és közben beszélgetni. Azzal, hogy ez a hobbija, alapvetően nincsen semmi baj, biztosan van olyan játék, ami neked is tetszene.


Ha viszont annyira alacsony szinten mozog az érzelmi intelligenciája, hogy semmit nem tesz bele a kacspolatba, és egyáltalán nem fordít időt rád, akkor jobban jársz, ha otthagyod a fenébe, mert ebből később is csak konfliktus lesz. Nem tudok olyan szituációt elképzelni, ahol egy épeszű embernek fontosabb tud lenni egy játék mint az állítólagos szerelme.

2017. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Elmulik elobb utobb, kieli magat. Ha eroszakkal akarod leszoktatni, nem fog menni. ha megeri neked varni amig kieli magat, akkor legy turelmes, ha nem eri meg, akkor lepj tovabb.
2017. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de egyet kell értsek azokkal akik a barátod védelmében szólaltak fel. Egy virtuális világban sokszor könnyebb kibontakozni mint a való életben. Lehet, hogy barátaival játszik együtt és őket sem akarja "cserben hagyni".


Nem feltétlen a barátoddal van itt a gond. Szerintem, ha megpróbálnál kicsit nyitni a "gamer" világ felé, lehet, hogy jobban kijönnétek és nem lenne vita, sőt tuti, hogy megszeretnéd a játékokat, arról nem is beszélve, hogy nincs szexibb egy a kezében kontrollert szorongató csajnál :D


Érdeklődj a játék iránt és játszatok együtt, ha van rá lehetőség :D Abban is biztos lehetsz, hogy játékon belül még többször is fog válaszolni neked mint amikor "megzavarod" játék közben...


Próbáld csak ki, mit veszíthetsz?!

2017. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is és barátom is gamerek vagyunk (20/L, 22/F). És érdekes módon van elég időnk egymásra. Ő általában single-ben nyomja, és ha látja hogy írok, amint olyan helyen van szünetelteti és válaszol. Én multiban (MOBA-zok), és amikor épp nincs a közelben ellenséges játékos, én is írok neki. Exem szintén gamer volt, ő is tudott rám elég időt szánni. Ha valaki akar a másikra szentelni időt, tud. Nem hagytuk abba a játszást csak azért mert itt vagyunk egymásnak, hanem e mellett is szakítunk egymásra időt. Volt hogy hanyagoltuk, mert szoros lett az időbeosztásunk (egyetem) és mindketten többre értékeltük a kapcsolatunkat a játéknál.


Mondandóm lényege: elég közhelyes, de mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Nekünk mind a játékra, mind egymásra van. Ha úgy érzed, barátod nem szán rád elég időt, akkor az azért van mert igen, a játékot tartja többre. Próbáld meg még egyszer átbeszélni vele a dolgot, de légy biztos abban hogy odafigyel arra amit mondasz neki.. vagy kérd meg, hogy magyarázza meg miért "hanyagol el" ennyire. Ha nem érti meg, hogy téged ez bánt, és nem megy, akkor jobb ha hagyod. Mert változni biztos nem fog, ha nem hajlandó tenni semmit a kapcsolat fenntartásáért.


Sok sikert!

2017. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!