Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem el? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy fiú a suliba aki nekem eléggé tetszik beszélgettünk néhányszor de tényleg nem sokat, vannak olyan pillanatok mikor "szemezünk" ha fogalmazhatok így de van amikor észre se vesz és ugye ő végzős. Annyira rossz belegondolni hogy itt ülök tétlenül nem tudok csinálni semmit főleg hogy már mindjárt vége az évnek.. és nem tudom mit csináljak nyilván rámenős sem akarok lenni.. bocsi ha hosszú lett:D


Én 16/L ő 18/F


2017. febr. 4. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, engedd el, és nézd majd végig, ahogy összejön egy olyan lánnyal, aki nem szégyell kimutatni az érzéseit, és aki inkább lép ahelyett, hogy nyafogna azon, hogy "nem akar rámenősnek tűnni".
2017. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod sokat segített:), tényleg cselekednem kéne de nem olyan egyszerű az főleg hogy minden percben a haverjaival van
2017. febr. 4. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: a tetszés nem érzés.


Amúgy.... én nem szeretem az ilyen ismerkedős lányokat. Egyébként ha a srác akar tőled valamit,akkor lépni fog. Ellenkező esetben nem akar tőled semmit, a szemezés nem feltétlenül jelenti azt hogy ő bármit akar tőled. Vagy pedig fatökű. Szükséged van nyuszi srácra?

2017. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen én is így vagyok hogy csak nem a lánynak kéne érdeklődni a srác iránt..
2017. febr. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!