Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem neki? Hogyan lazuljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem neki? Hogyan lazuljak el?

Figyelt kérdés

Barátommal mindketten szüzek vagyunk még,viszont petting közben kézzel már kielégítettem (5 alkalommal)

Én viszont nem engedtem,hogy nekem is csinálja ezt,csak simogatott. Illetve ruhában,póló nélkül szoktunk egymáson feküdni,és úgy mozogni mintha...

Mondta,hogy legközelebb én vagyok soron most már,de kicsit félek/izgulok..

Nagyon szeretem,de szégyenlős vagyok,vagy nem tudom..És (ezért ne nézzetek hülyének) az is zavar,hogy nem tudom teljesen "tökéletesre" leborotválni ott lent.. ez őt zavarhatja?

16/L,18/F



2015. aug. 4. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szeret akkor nem lesz itt semmi gond, te pedig engedd csak magad, légy magabiztos és laza egyszerre, be fog indulni tőle :D minél inkább izgulsz rajta, annál kínosabb lehet, szóval csak nyugi:D
2015. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szólj ha beparáztál és kidobott, én megmentem a helyzetet! ;)
2015. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy zavarná, amúgy interneten biztos találsz tippeket, leírásokat, hogyan borotváld meg normálisan.
2015. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem fogja zavarni. Nem kell annyira szégyenlősnek lenni, valószínűleg alig várja hogy örömet okozzon neked, és hidd el utána nem bírsz majd leállni ;)
2015. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az elsőtől mindenki fél. ^^ Én is szégyellős voltam, de hagytam. Nem kell ajtóstul a házba rontani, ennyi a titka az ellazulásnak. c:

Az utolsó kérdésedre válaszolva pedig csak annyit... Nem törődtem ezzel a tájékkal egy ideig, mert gondoltam úgysem leszünk akkor kettesben. Hát aztán mégis és előtte fel is hívtam rá a figyelmét, hogy mi a helyzet. Erre csak rávágta, hogy nem érdekli, ő csak akar engem. :DD Szóval ez sem gáz. ^^

2015. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Segítettetek :D
2015. aug. 4. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már oda kerültök, hogy nincs rajtad bugyi akkor nem az fogja érdekelni, hogy nem tökéletesen van leborotválva az tuti :)
2015. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!