Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire befolyásol az, ha a srácnak a szülei gazdagok és viszonylag híresek?

Figyelt kérdés
Taszítana vonzzana vagy semleges lenne? És ha már nem is szereted őt, szakítanál vele vagy úgy lennél vele, hogy visznek kirándulni, jó az ágyban, kapok sok ajándékot ...
2017. febr. 5. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez hazugság, gazdag gyerek nem jó az ágyban, bunkó, tudatlan és a legtöbb esetben még ronda is csak a pénze miatt azt hiszi helyes.
2017. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Abszolút semleges lenne, nem a pènzèèrt (ami ráadádul a szüleiè) szeretnèm, ha meg már elillan a varázs, szakítanèk. Semmi befolyása nem lenne a kapcsolatra, de ha elhalmozna ajándèkokkal, nem fogadnám el. Nem vagyok kislány, akinek mindig mindent meg kell venni, rosszul is èreznèm magam tőle.
2017. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Engem elsőre kicsit taszítana (ha látszik is rajta, hogy gazdag)..., de szerintem csak azért, mert én egy kicsivel az átlagos alatt vagyok. De ha a személyisége megfogna akkor nem az anyagi helyzete miatt mondanék nemet.
2017. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semennyire nem befolyásolna. Egyébként sem a szüleivel járnék, randiznék.

Ha nem működne természetesen szakítanék.

2017. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább taszítana egy csöppet. Nem szeretem ha hivatalos vagy híres emberek vannak a közelemben. Egyszerű átlag emberek jobban érdekelnek. Többre tartom azt az ajándékot amire spóroltak mint azt amit csak zsebből fizettek.
2017. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gazdag lenne nem zavarna, de ne halmozzon el ajándékokkal, ne vágjon fel azzal, hogy mennyi pénze van. Viszont híres pár gyermekével nem járnék. Ha meg elmúlik a szeretet, természetesen szakítanák vele. 16l
2017. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!