Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, megunt? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, megunt? Vagy esetleg rajtött hogy többet érzek?

Figyelt kérdés

Szóval már régebben is beszéltem vele, és tök jól kijöttünk csak aztán eltávolodtunk és nem beszéltünk. Most kb egy hónapja szinte minden nap beszélgettünk és annyira jól esett hogy érdeklődött, figyelt,tórödött velem meg hát olyan jókat beszélgettünk. De most egy hete nem keres, én rá irtam de megváltozott. Attól tartok beleestem.Egyfolytában csak rá gondolok, és fáj a hiánya. Mit tegyek, kérdezzek rá finoman mi a baja?

16L


2017. febr. 5. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg mi a baja, lehet van valami más dolog mondjuk a háttérben és nem pont te vagy a probléma. Főleg, ha érdeklődött felőled előtte. :)
2017. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor megpróbálok beszélni vele erről, köszönöm!:))
2017. febr. 5. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt... És már köszönni sem köszön az illető. Úgyhogy vigyázz magadra! <3
2017. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!