Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megunt volna a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt volna a baratom?

Figyelt kérdés

2hónapja járunk es nagyjából 1hónapja van az h nem keres, es úgymond leszar. Nem mondja mar h menjünk el valahová.

VISZONT a legjobb fiú barátjával nagyon sokat van, órákat beszélgetnek telefonon es ők meg elobb egymasnal alszanak mint én a sajat baratomnal.

Kérdezem tole h mikor megyunk valahova es annyit válaszol h nem tudom..

Beszélni kell vele erről tudom



2017. jan. 24. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak nem tart érdekesnek. Ilyenkor lépjél te, nem kell kidobni a fiút. Mond el neki, hogy zavar az, hogy nem törődik veled. És ha elmondtad neki, és megváltozik, akkor maradjatok együtt és ugyanúgy leszar, akkor szakíts vele.
2017. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác csak szimplán rájött hogy a fiúkat szereti :D
2017. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Haverok órákat beszélgetnek a telefonon és egymásnál alszanak? 12-13 évesek vagytok?

Nem érdekled őt, lépj tovább.

2017. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő 14 en 15.:/
2017. jan. 24. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon meg simán lehet hogy csak egy "kisfiú " meg és a haverok fontosabbak. Gondolkodj el hogy megéri e..?
2017. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám neki szepen megmondani h Szerintem éretlen hozzam?? Meg h a haverjai fontosabbak? Csak simán igy??
2017. jan. 27. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Abban a korszakban van ahol a haverjai még jóval fontosabbak, inkább még velük bandázgat, szóval igen, így mond meg telibe a szemébe, hogy ő nem érett egy kapcsolathoz mert nem tudja hogyan is kell törődni egy lánnyal, de úgy vélem 14 évesen még nem is akar.

Én azt mondom hagyd a p*csába, és keress egy olyan fiút aki szeretne, és tudna is fenttartani egy normális kapcsolatot. A te korosztályodban mondjuk még nem sok ilyen van, szóval nem kell eszeveszetten egy megértő társat keresned minnél előbb. Mert tudod a szerelem olyan mint a fingás - ha erőlteted egy szar lesz belőle.

2017. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!