Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megunt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megunt?

Figyelt kérdés
Voltam egy táborban, egész tábort végig dumáltuk telefonon cheten. de tényleg csomót tök aranyosakat írt. Hazajöttem és semmi. Már nem keres ha ráírok csak tőszavakban válaszol.3X-ra írok én rá. Nem ciki ez? hagynom kéne? Segítsetek légyszi....

2016. júl. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak chat. Ha nem válaszol, nem érdekled vagy nem kedveled.

Keress mást, lehetőleg élőben :) Ne pazarold erre az idődet, pláne nem nyáron!

2016. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont találkoztam már vele élőben is. a tábor elött volt egy másik tábor és akkor lettünk jóban. már régebb óta ismerem kn 4-5 éve de most nyáron lettünk jóba. ez számít valamit?
2016. júl. 4. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A korábbi ismertség nem számít szerintem. Ha szeretne többet a mostani viszonyotoknál, akkor biztosan keresne ő is. Gondolj csak bele, mit teszel te...írsz neki. Ő viszont nem. Szerintem sem érdemes nála leragadni. Lépj tovább. :)
2016. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 4. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan talalkozgass másokkal pl a 2.taborbol (mellesleg elég esemény dús neked ez a nyár már 😄😄) és ha ép írtok írd is meg neki ha egy fiú elhivott valahova és oda mész, tudja csak hogy amíg ő lehet jatsza magát addig valaki más törődik veled :)
2016. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úh ez jó ötlet köszönöm :D
2016. júl. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!