Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ezt mindig?

Figyelt kérdés
Az osztályban minden lány teszi az agyát a fiúk előtt, folyton rajtuk lógnak és becézgetik egymást, de ezekre a lányokra csak azt mondják, hogy barátkoznak. Bezzeg, ha én akár csak ránézek egy fiúra, vagy mondok neki valamit, rögtön azt mondják, hogy ne pasizzak, meg hogy tuti tetszik nekem. Pedig én tényleg csak barátkoznék és azt se mondhatják, hogy annyi fiúval voltam már,hogy nem hiszik el, hogy csak barátkozni akarok, mert még sose volt pasim, de most nem is tervezek. De akkor miért mondják ezt mindig?
2017. febr. 5. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ők azt hiszik, hogy a társadalomban ők töltik be a menő kategóriát. És ebben te vagy az a szürke kis egér kit gúnyolhatnak, kinevethetnek, hogy növeljék a menőségi inde szűket és a fiúknak jóban bejöjjenek. kb ezért lényegében :D
2017. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
100%

1.: a chrome hibajavítója nem kapott még cancert tőled?:D


Gondolom azért mert a "vadászterületükre" pofátlankodtál szerintük. Vagy azért mert tizenéves idióták és valakit bszogatni kell vagy azért mert "nem vagy elég jó" vagy pont az ellentétéért. Gyakorlatilag azért mert hülyék. :D Ne misztifikáld túl beszélj akivel akarsz beszélni a többit meg le kell szrni.


24F

2017. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igaza van a srácnak előttem :)


Valószínűleg féltékenység, azt láthatják rajtad, hogy te jobban kijössz esetleg a srácokkal, mint ők, és általad elveszíthetik a "rajongótábort". Szarjál rájuk, ha jól esik a fiúkkal beszélgetni, beszélgess velük. Én személy szerint csak támogatom az ötletet. Nagy részük sokkal értelmesebb, mint sok mai lány. Kicsit én is kilógok a sorból, inkább barátkozok fiúkkal, mint lányokkal és hidd el értékelik ők is ha egy lánnyal lehet beszélgetni normálisan és nem kapnak agyfaszt a nyávogástól ^^ :D


L/22

2017. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni velük, de ilyenkor általában, ha addig elvoltam valakivel, az már másképp viselkedik,vagy nem akar velem beszélni, nehogy azt higgyék, hogy tényleg van köztünk valami.
2017. febr. 6. 16:25
 5/5 anonim válasza:
akkor vagy tudatosítsd az illetőben, hogy te nem akarsz tőle semmit sem, vagy egyszerűen vele se foglalkozz, mert ha ennyi miatt hanyagolni kezd akkor igazából ő sem érdemel túl sok figyelmet.
2017. febr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!