Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves létemre nagyon bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves létemre nagyon bejönnek a 15 körüli tinilányok, ez elítélendő?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 14:07
1 2
 1/17 anonim válasza:

Számomra is vonzóak, főleg ha érett a viselkedésük.

Természetesen komoly kapcsolatra vágynék. 22/F

2017. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb 14-15 éves nem bírja.

14/L

2017. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Természetesen az érett viselkedés elengedhetetlen.
2017. febr. 7. 14:52
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, de sokszor hatalmas kárt tudtok okozni egy fiatal lányban, főleg, ha még nem forrott ki teljesen, plusz sokszor nem tudja azt megadni, amire vágytok. Persze előfordul ennek teljes ellentettje, ahol nagyobb biztonságot tudtok nekik adni, mint egy korukbeli fiúcska, szóval ebből kár kiindulni.


De persze nyilván attól függ, hogy mi jön be bennük neked. Ha csak az, hogy fiatalok vagy nagyobb eséllyel szűz lányok, az kicsit para. Ha az életvidámságuk vagy az érdeklődésük, vagy ha esetleg bátortalanabb vagy annál, hogy érettebb nőkkel kezdj, azzal semmi probléma nincsen.

2017. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja igen, elfelejtettem hozzátenni, hogy sok sikert egyébként, ha éppen kapcsolatot keresel.
2017. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, mintha egy gyereket akarnál megdugni. 15 éves még nem felnőtt, te már azért igen
2017. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Senki nem beszélt itt dugásról szerintem én sem azért vonzódom hozzájuk.. #1 voltam
2017. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Így igaz, ha dugásról lenne szó, akkor a szexualitásba írtam volna ki a kérdést. Igen, az az őszinte mosolyuk, az önfeledt vidámságuk vonz.
2017. febr. 7. 18:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt róla, ez igaz... de mindannyian tudjuk, hogy egy kapcsolatnak az is része, és egy 21 éves ember azért igényli míg egy 15 éves nem feltétlen. Sőt lelkileg nem is érett rá szerintem. Várnál vele évekig? Nem hinném.
2017. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16 éves létemre nagyon bejönnek a 21 körüli férfiak, ez elítélendő?
2017. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!