Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy ártatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy ártatlan próbálkozás egy srácnál katasztrófába torkollott?

Figyelt kérdés

Előre jelezném,hogy elég kacifántos a történet.Szóval van egy barátnőm,akivel hot or not-oztunk (egy tini társkereső oldal,ami kidob képeket random srácokról a nevükkel és a korukkal.Aki tetszik,azt lehet "szívlelni".A barátnőm felhasználójából csináltuk a dolgot.Találtunk egy nekem tetsző srácot,és rákerestem a nevére facebookon és instagramon.Az instagramjára ki volt írva a snapchat-je is,és csináltam egy snap-es felhasználót,aminek nem a saját nevemet adtam,mert direkt arra a célra csináltam,hogy bekövessem Őt.Tehát bekövettem,és erre írt nekem,hogy "Szia,ismerjük valahonnan egymást?:)" Én pedig gyorsan schreenshot-oltam a barátnőmnek,hogy megmutassam,hogy írt,de én idióta nem tudtam,hogy ő azt látni fogja.Utána írt,hogy "ki vagy?" miért schreen-elsz?" A srác teljesen paranoiás lett én pedig sírtam a röhögéstől/kíntól.Aztán valamit gyorsan ki kellett találnom,de persze nem mertem az igazat mondani,és olyanokat mondtam,hogy látásból ismerem,egy barátnőmön keresztül.Persze ez az egész nagyon átlátszó volt neki,és érezhetően bepánikolt,amit egyébként meg lehet érteni.Aztán azt feltételezte,hogy én egy xy nevű lány vagyok,aki tetszik neki,de xy letiltotta őt mindenhonnan és ezért most xy egy fake felhasználóból inkognitó módba követi.Ez nyilván baromság,és én mondtam,hogy xz vagyok (a fake felhasználónevem),de később elárultam,hogy valójában xzy vagyok.A srác teljesen kiakadt,mert nagyon elcs*szett volt a szituáció (tényleg,remélem tudtok követni).Megkérdezte,hogy honnan tudom egyáltalán a snap felhasználónevét.Mondtam,hogy ki volt írva az instagram bemutatkozásába (ez így volt igaz).Aztán mondta,hogy írjak neki instagramon.Írtam neki,de közben láttam hogy letörölte a snap nevét (gondolom megijedt).Kérvényezte,hogy bejelölhessen,de nem engedélyeztem,mert nincs fent rólam kép,és egyébként sem akartam,hogy kövessen.Szóval a srác már nagyjából ott tartott,hogy rám küldi a rendőrséget xD.Végül képet követelt rólam,mert azt hitte én xy vagyok (a lány akibe szerelmes),de sok időbe telt még találtam egyet,mivel nem szoktam csinálni magamról.Közben felhúzta magát,hogy milyen vagyok már,hogy vissza sem írok,olyan vagyok mint a többi nő,tisztelet az 0...Erre végre találtam egy képet,és elküldtem neki,már nagyon régi kép volt,de a célnak megfelelt.Szóval végül elhitte,hogy nem Az a lány vagyok,de közben elromlott a snapchat-em és nem mutatta a beérkező üzeneteket.Úgy döntöttem,hogy törlöm a srácot és a felhasználót is.A mai nap kíváncsiságból megnéztem az instagramját,és azt látom,hogy privát lett a fiókja :'D (Jogosan!)

Tehát mostanra a fiúnak paranoiája van,és körülbelül azt hiszi,hogy meg akarom gyilkolni/elrabolni/megerőszakolni,miközben csak arról van szó,hogy szimpatikusnak találom.Nagyon sajnálom a történteket,és azt,hogy hazudnom kellett neki,pontosabban nem kellett,de abban a pillanatban jobb döntésnek ígérkezett,mint elmondani az igazságot.Szerintetek mit tehetnék? Van még nála esélyem?



2017. febr. 7. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
xD Ez komoly, mást nem is tudok mondani.
2017. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oszt igen. Tehetség.
2017. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében azt sem tudod ki o pontosan, es o se rólad. Vad idegen tovabbra is, szoval édes mindegy ez az egesz. Nameg nagyon furcsán kezelte le az egész szitut , szerintem nem vesztettél sokat.
2017. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi spagettiből egy éhező falu simán át tudná vészelni a telet.
2017. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb két őszinte mondattal le tudtad volna zárni ezt de megint tul okos akartál lenni ... Ez van amikor az ember idióta :)

Életem legszarabb kifogása volt amikor az exem anyja ránknyitott a garázsban és azt mondtam hogy azért nincs a lányán póló mert fordítva vette fel és most akarta visszafordítani :)

2017. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy a kérdés, vagy az utolsó hozzászólás a viccesebb :D


Tényleg picit buta vagy kedves kérdező. Nem, nálam totál semmi esélyed nem lenne. Egy darabig aranyosnak tartanám az efféle közeledést, de hamar szánalmassá válna. Esetleg nem tetszettél neki a képed alapján.

A srác meg totál idióta, pont összeillenétek :)

Én egy jót nevetnék rajtad, sőt még beszélgetnék is veled, de nem hiszem, hogy komolyan tudnálak venni.


20/f

2017. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Blablablablabla, tinipicha, rossz kategóriában vagy!
2017. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ennek mi köze a sexuális kategóriához? Amúgy meg, te ne szaporodjál és ne létesíts kapcsolatot másokkal. Rossz hatással vagy az evolucióra!
2017. febr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!