Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt Facebookon egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

Bejelölt Facebookon egy lány, aki már 2éve tetszik nekem, most kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ilyenkor mi zajlik le bennem, de nagyon ideges vagyok és félek, kicsit antiszociális fiú vagyok, és most nem tudom mit tegyek. Mi van ha vissza jelölöm? Soha nem beszéltem vele, konkrétan csaj bejelölt, nem is járunk egyy osztályba, csak évfolyamtársak vagyunk. Help :"(

2017. febr. 8. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már. Jelöld vissza. Aztán várhatsz kicsit hogy írjon, ha nem ír, rákérdezhetsz hogy ismered-e valahonnan.
2017. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, jelöl vissza és írj rá. :)
2017. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked ilyen félénken nem való még barátnő, bármennyire is szemétnek hangzok, de a lányok inkább a srácokat szeretik, akik mernek lépni. Te nem léptél, mert félsz, ezt is megtette helyetted, de ahelyett hogy örülsz, megint csak félsz. Amúgy meg lehet hogy látott, és bejelölt téged. Ha még sosem beszéltetek, és ennyire elzárkózott vagy, akkor eléggé kétlem hogy tetszel neki. Nem elkeseríteni akarlak, de ha ennyire félsz, akkor nem valók neked a lányok még mindig. Először dolgozz magadon, az önbizalmadon, és találd meg az elhagyott férfiasságod. 18/f
2017. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelöld vissza, leeht, hogy ez egy jel afelől, hogy van közös jövőtök; nehogy elszalaszd! Ismered valamennyire, és tetszik is. Aztán hátha még ő fog kezdeményezni, de ha nem , te is ráírhatsz. Én drukkolok!:) Egyébként egyáltalán nem értem, miért fordult meg a fejedben, hogy ne jelölnéd vissza
2017. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ebből nagy következtetéseket levonni nem biztos, hogy érdemes. Jelöld vissza, az a minimum.
2017. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Következő kérdés: hogyan szerezheznék önbizalmat? Ugyanis szüleim is mondják, hogy akkora önbizalomhiányban szenvedek, hogy olyat még nem látott a világ, ezügyben próbálnak segíteni, sok mindenben támogatnak is.
2017. febr. 9. 01:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Írd fel egy papírra minden jó tulajdonságod, amire büszke vagy.

Aztán fejleszd a kééességeidet. Soha ne MÁSOKHOZ, hanem MAGADHOZ viszonyísd az elért dolgot. Ha eddig nem tudtál kötelet mászni és most hirtelen sikerült, akkor ne azt nézd, hogy Tarzan már egyik indáról a másikra ugrál, hanem hogy legyőzted a saját korlátaidat!

Továbbá fogadd el, hogy te belőled egy van, nincs még egy ilyen személy, így értékes vagy. Biztosan lesz az életben egy ember, akinek az életet fogod jelenteni, akár a lány is lehet, aki bejelölt.

És gondolj arra, hogy nem csak neked van önbizalomhiányod, figyeld meg a többi ilyen embert és rá fogsz jönni, hogy milyen butaságokat csinálnak. -> okos ember mások hibájából tanul.

2017. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ismerősnek jelölt nem szerelemnek. 😑

Jelöld vissza.

2017. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!