Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme egy kapcsolatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme egy kapcsolatnak főleg fiatalon?

Figyelt kérdés

SZerintem elég kicsi az esélye, hogy akit választasz azzal életed végéig együtt leszel, szóval úgyis szétmentek egyszer, akkor kérdem én, nem jobb a sok buli, egyéjszakás és 1-2 hetes kapcsolatok, mint a hosszútávúak?

Nem látom értelmét, előbb utóbb a másik úgyis egyre idegesítőbb lesz vagy unalmas, esetleg féltékeny és csak elveszi az energiádat.


2017. febr. 9. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyilvan azok az emberek akik osszejonnek mondjuk 15evesen, tudjak, hogy nem lesznek egyutt (valszeg) 3-4evnel tovabb..tehat en abszolut nem ertek egyet veled. Miert jo ha van sok egyejszakas kalandod nulla erzelemmel? Sokkal jobb hallani valakitol, hogy szeret vagy esetleg szepnek talal meg ilyenek..
2017. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
83%

És ezzel mi a baj? Csak úgy szólok, hogy életed hú de nagy szerelmét is elcsaphatja egy busz, feltéve, hogy abban a szent pillanatban még mielőtt ez eljutna a tudatodig nem lövöd fejbe magad akkor bizony nem voltatok együtt életetek végéig. + Ha nincs barátod / barátnőd csak kefélgetsz naphosszat az miért is jobb? Pont annyira céltalan, kefélni kapcsolatban is lehet csak az ad mellé egyéb extrákat. Nem mellékesen pedig egy kapcsolatban lehet olyan irányokba fejlődni amikbe magadtól nem mozdulnál el -> maximálisan hasznos tiniként egy kapcsolat már csak azért is mert nem bénázod majd el az amúgy nem létező nagy ő-t. :D


25F

2017. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is tök hülyeség, meg baromság 13-14-15-16 évesen pasizni, vagy csajozni.

Felesleges, ezen nem valódi érzelmek, csak fellángolások, amik tiniknél nagyon hamar elmúlik.

Persze tudják mondani a sok tini 1-2 hónapos kapcsolatban: hogy jaj de szeretlek, örökké...stb

De ezeken jót nevetek, és majd szakítanak pár hónapon belül.

Nem értem mi a lényege, olyan fiatalon barátnőket, pasikat keresni, hisz még a tojáshéj a fenekükön van.


Szóval egyetértek, de hát ezek a mai tinik...túl hamar érnek...:D

23n

2017. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gyakorlatilag két fajta jött, szóval ezzel nem jutottam közelebb de köszi :D mostmár némi értelmet látok, hogy valaki miért dönt úgy, de szerintem legtöbb esetben csak szimplán külső hatás miatt lép be valaki egy kapcsolatba ilyen korba, mert pld xy mondta vagy azt hiszi kiközösítik ha nem teszi ő is ezt és így tovább.
2017. febr. 9. 19:21
 5/7 October15 ***** válasza:
65%

3.: Ez oltári nagy hülyeség. :D

Először is: a fellángolás pont ugyanakkora esélyjel lehet szerelem [mert, hogy nem egy fajtája van :)] mint színtiszta szexuális vágy.

Másodszor pedig: Majdhogynem kortól függetlenül képes az ember a szerelem érzésére. Igen így 25 éves fejjel közröhej kategória a fene nagy problémáik meg a szerelemről, kapcsolatról alkotott képük de ettől még az érzés valódi.


Persze lehet itt tolni a bullshitet DE a pszichológia jelen állása szerint képesek rá így igazából meglehet mondani a frankót max aki 2 mondatnál többet olvasott a témában jót röhög rajta. :D


25F

2017. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Édesanyám 14 évesen jött össze édesapámmal, azóta is együtt vannak már 25 éve!😊Nagymamám 15 évesen jött össze nagypapámmal, és őket tényleg a halál választhatta el csak! Tehát, ha nem rontod el, simán lehet normális kapcsolatod. 😉

De abban igazad van, ha ilyen a felfogásod (minden embernek ilyen az elején) addig ne kezdj bele komoly kapcsolatba. Ezt nem kötekedésből mondom, csak inkább most éld ki magad, mint 40 évesen.

2017. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzelmi a fejlődés ha teljesen bezárkózik egy fiatal és nem csajozik pasizik . Akkor milyen lesz felnőtként?
2017. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!