Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek amit csinál? 😅

Figyelt kérdés

16/l

Van egy srác akivel most lettünk oszt.tarsak. nem beszéltünk még soha. Nincs is bajunk egymassal. De azt csinalja hogy honaponta bejelol fb-n aztan ki. Majd meg egy parszor megcsinalja ezt. En mindig visszajelolom. De kijelol aztan.😂 abszolut nincs ertelme. Nem ertem.

Ő ilyen " fullos menő gyerek" en meg nem vagyok ilyen. Szóval bizonyara nem azert mert tetszek neki.

De akkor mi ertelme van ki be jelolgetnie



2017. febr. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

először is a kijelölés az teljesen más, inkább ismerős törlésről beszélsz gondolom csak rövidíteni akartál.


nos szerintem a srác enyhe amnéziában szenved, ami folyamatosan visszatér, időnként elfelejti hogy ismer így kitöröl téged, mert random ember vagy, majd eszébe jut minden és nem talál téged így bejelöl.

2017. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
100%

Tudom nagyon fura lesz de: kérdezd meg... sokkoló nem? Az fb-n kívül is létezik kommunikáció.


25F

2017. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Egyetértek a #2 válaszolóval.. Semmi extra nincs ebbe, a legegyszerűbb megkérdezni.
2017. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, mi honnan a kaktuszból tudjuk.

L

2017. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!