Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek van még így értelme?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van még így értelme? Folyton újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Nos, lassan 2 éve hogy ismerem a barátom. De ez olyan kapcsolat hogy 3 hónapnál tovább sosem bírtuk de aztán mindig vissza kerültünk egymáshoz. Mert veszekedtünk főleg miattam volt minden. Ez igazából se veled se nélküled kapcsolat. Mostmár azthittem hogy tényleg vége de nem, megint vissza találtunk egymáshoz. Már rengetegszer van ez így. Ennek így van értelme? Szeretem őt és ő is engem mással nem is tudnánk együtt lenni pedig próbáltuk elfelejteni egymást de nem megy.
2017. febr. 5. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek a helyzetről és döntsetek el valamit közösen. Még ha nehéz is...
2017. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt beszéltük hogy újrakezdjük. De úgy hogy mostmár nem lesz annyi veszekedés mert én is meg ő is változtatni fogunk. Csak hát ott vannak a szüleim, a barátaim akik ezt ellenzik nagyon is. :( Szóval titokban kell tartanunk is a dolgokat.
2017. febr. 5. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen, ne legyél már hülye!


Nem sértésként, de tényleg. Figyelj!

Azt hiszed, hogy az első kapcsolatodra mindenki rábólint majd? A szülők azok, akik a legjobban ellenzik a kapcsolatát a gyereküknek.

Valószínűleg azért veszekedtetek folyton, mert a szüleid eltiltottak titeket egymástól és nem engedtek sehová, ha meg esetleg ott volt a barátod, másik szobában kellett aludjon, vagy nem is alhatott ott és a szüleid részéről állandóan ment a beugatás valamire.


Ha ezért képesek vagytok veszekedni az összetartás helyett, akkor meg is érdemlitek, hogy ne legyetek együtt.

Szóval miért is szakítottatok?

Mert apuci-anyuci nem engedte a kapcsolatotokat.


Én másfél éven át viseltem a szüleimtől, hogy mennyire utálják a páromat. Az egész családot képesek voltak ellenünk uszítani és aztán a pofámba vigyorogtak. Én akkor rengeteget sírtam, de összeszorított fogakkal is felvállaltam, hogy a nagy tiltás ellenére igenis találkozok a párommal, mert SZERETEM! Össze kell tartanotok, különben felemészt a nyomás és a stressz..éjjel pedig a sötétség..


Bár, szerintem fölöslegesen prédikálok itt, ha már képesek voltatok 26x szakítani és összejönni.


btw, nem bántásból írtam, hanem puszta jóindulatból. De ha van bennetek túlélési ösztön, és nem egymás személyiségével van a bajotok, hanem a közeggel, ami körülvesz és annak hatására veszekedtek, akkor próbáljátok meg újra, de akkor teli erőből nyomjátok magatokat és bírjátok ki!

2017. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!