Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, de valahogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de valahogy nem tudunk jól elbeszélgetni. Mit kérdezzek, ha elfogy a téma?

Figyelt kérdés

13évesek vagyunk, de ő olyan zárkózottabb, és az osztálytársai szerint kissé bunkó is. Régebben ráírtam, akkor is kedves volt, majd még egy néhányszor beszélgettünk, de neki mindenre az a válasz, hogy ok, értem, ja. Ha meg kérdezek, válaszol, visszakérdez, válaszolok, és újra irja, hogy ok. Mikor pedik kb. 1hete ráírtam, meg se nézte. Valamelyik nap irt, de mikor kérdeztem hogy hohy csak most, annyit irt, hogy nem volt kedve...

Ez mit jelent? Suliba félek vele beszélni, azaz a visszautasítástól félek...

Mit kérdezzek tőle, ha elfogyna a téma?



2017. febr. 10. 06:38
 1/1 Alain Delon ***** válasza:
Igaz, én nem 13 éves vagyok, de a chat engem is frusztrál. Ott én is rövidre fogom. Lehet, hogy élőben jobb lesz majd.
2017. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!