Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehet egy szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet egy szexkapcsolat olyan sráccal, akivel nőként alíg van egy-két közös téma, mert pédául annyira csendes: sablonos/unalmas vagy pedig változatos?

Figyelt kérdés
Ok, hogy szexkapcsolatban nem annyira fontos a dumálás, de akkor is számít egy kicsit, már csak azért is, hogy tartalmas szexalkalmak legyenek, ne csak ürítés (bocsánat).

2016. ápr. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a fordított helyzetről tudok nyilatkozni. Engem rettenetesen lehangolnak az unalmas/buta lányok. Egy éjszaka még oké, de szexkapcsolat? Csak olyannal, akivel lehet értelmesen beszélni. Az sem baj, ha sok dologban nem értünk egyet, de ne legyen unalmas.
2016. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jó a szex és azt kapom amit várok és a partner is elégedett akkor annak ellenére is működik ha egy szót sem beszélnénk. Ez pont olyan mint a társastánc, ha meg van a harmónia és a tudás, egymásra figyelnek a partnerek akkor egy szó nélkül is megértik egymást.

38F

2016. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos srácokban is sok ilyen van, szexrandin is, hagyományos randin is ...
2016. ápr. 7. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég borzasztó. Saját tapasztalat. Őt mondjuk nem zavarta mert enyhén szólva is pokolian élvezte amit nyújtottam neki, de én azért szeretek beszélgetni a partneremmel.
2016. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a csendesség alapvetően nem feltétlenül gond, csak az a kérdés, hogy a csendet hogyan és mire használja. attól, hogy valaki nem szereti az üres locsogást, felesleges smúzolást, attól még a fontos dolgokat meg lehet vele beszélni - például, hogy a szexben kinek mi hogyan jó, vagy hogyan lenne mégjobb. persze ehhez is kell egy nyitottság, mert aki még az átlagos dolgokról se nagyon beszél, az lehet, hogy szexuális dolgokról mégkevésbé. viszont, ha lefekszel vele, akkor ez mégis csak szükséges valamennyire.

minden esetre a konkrét személlyel neked kell kitapasztalnod, hogy mi mennyire működik, mert a csendes emberek is mind másmilyenek.


nekem mondjuk nem nagyon menne a szex valakivel, akivel nem tudok beszélgetni, nincs legalabb minimális intellektuális vonzalom is a szexuális vonzalmon kívül.

2016. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: nagyon fontos kifejezéseket írtál. Köszönöm, megjegyzem.
2016. ápr. 7. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de nagyon keveritek a dolgokat.

Szexkapcsolatban intellektuálisan beszélgetni.....hát az egész más. A szex kapcsolat egy dologról szól, a szexről az motiválja mindkét felet, találkoznak jól érzik magukat és mennek tovább a dolgukra. Nekem volt olyan partnerem, akinek még a nevét sem tudtam, sem azt hol lakik, sem azt hogy van-e családja, semmit.

Az amiről ti beszéltek az szeretői viszony, ott foglalkoztok egymás lelkével,beszélgettek, lelkiztek, pont mint egy igazi kapcsolatban, csak kötöttségek nélkül. Aki kizárólag 1-2 partnerrel létesít szexkapcsolatot és mindig visszajár az már észre sem veszi, hogy mivel kezdődött. Lássuk be hogy a rendes párkapcsolatokon szocializálódott embereknek szükségük van a beszélgetésre, mert ezt szokták meg.

38F

2016. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!