Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik fiu edzestarsamrol van szo. Neha nagyon kozel jon hozzám. Ha szembe setal velem akk nem mindig de sokszor nekem jon de nagyon gyengeden es probal kozelebb jonni hozzam ilyenkor hatralni szoktam. Olyan fajta hulye gyerek, sokszor mond hulyesegeket utana nevet es kozben ram nez. Nemreg volt olyan hogy mellem allt es ram tamaszkodott, fejet eszrevetlenul kozelebb hozta hozzam.

2017. febr. 11. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod. Ezek annak a jelei, bár nem minden pasi fejében tudok olvasni. Itt az a kérdés,hogy neked tetszik-e,mert ha nem tetszene nem hinném,hogy érdekelne mit csinál a srác. Ha viszont neked is tetszik nyugodtan mosolyogj rá és adj neki jeleket, hogy te is érdeklődsz utánna.
2017. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha ertem. Okes
2017. febr. 12. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne zárkózz el tőle. Jófej :D

Ha tetszik, teis közeledj a fejeddel felé, mosolyogj rá.

2017. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!