Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy srácnak nagyon tetszem és randizgatunk egy vagon lányt lájkolgat folyton facebookon de az én képeimet sohase? De ha én küldök neki (nem pucér se nem csöcskitevős) akkor órákig dicsér?

Figyelt kérdés
Tudom ez a facebook nagyon sok bajt okoz. Nekem nem kell 200like a képemre annak is örülnék ha belájkolná vagy valami de soha nem teszi de más lányokat mindig és ez zavar. Most mit tegyek ilyen esetben? 20/L

2017. jan. 31. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
20 évesen, hogyan is lehetsz egy 14 éves szintjén, szánalmas úristen, facebookon élő kis senkik vagytok mind, bezzeg engem meg lenéztek, mert egésznap kocsmáztam és csak mentem amerre tudtam, nagyon kevés értel szorulhatott beléd, ha még 20 évesen is a likeok miatt bőgsz.
2017. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
36%

Kussolj már el első válaszoló! Nem a kiosztásodra kíváncsi!

Na kedves kérdező! Az a helyzet, hogy szerintem direkt csinálja! Csak szórakozik veled, biztos vagyok benne, hogy ez direkt van! Nagy bunkó!

Voltam már hasonló helyzetbe, az ilyenek nagyon szemetek!

Szerintem jobb lenne, ha keresnél normálisabb fiút!:)

2017. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!