Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Én szedem a szemöldökö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

Lányok! Én szedem a szemöldököm, mert középen össze van nőve, ez az egyetlen dolog amitől önbizalmam sincs. Lenéznétek emiatt? (lent)

Figyelt kérdés

Ti nyilván észreveszitek, ha egy fiú szedi a szemöldökét, na most! Ha tök jól néz ki az illető (leszámítva ugyebár ezt az apróságot), titeket ez zavarna egy párkapcsolatban? Ha igen, azt is leírnátok, hogy miért? Esetleg elítélnétek? Melegnek tartanátok? Kérlek szépen tieteket, csak normális válaszokat írjatok, előre is köszönöm!

Ui.: a kérdésem inkább gimnazistákhoz szól.



2017. febr. 11. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem a kerdesed de amugy szerintem ha csak kozepen szeded az ugy rendben van. Van egy osztalytarsam (fiu) es eleg undoritoan es visszataszitoan nez ki mert nagyon latszik, hogy ossze van nove a szemoldoke.
2017. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ferfi szedi kozepen a szemoldoket, inkabb az undorito ha mar csak egy szemoldoke van, ugy osszenott. Szerintem ez tok igenyes dolog.
2017. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyerekeeeek, a kérdésre válaszoljatok légyszikeee...
2017. febr. 11. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te mi a tokomet szivsz kerfezo?? Hiszen a kerdesre valaszoltak -_-...

Nem nez le senki sem.

2017. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szedem a szemöldököm, fiúk, lenéztek ez miatt? :((
2017. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább szedd mint középen mint,sem és nem tartanálak melegnek.Viszont semmiképp ne formázd!
2017. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lány vagyok,és szerintem tök normális.Engem nem zavarna párkapcsolatban,sőt örülnék neki,hogy egy picit is odafigyel magára.Az meg nagyon hülye,aki melegnek nézne.( Ronaldo is szedi a szemöldökét,és őt se szólják le.)
2017. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!