Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatot kezd 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatot kezd 2 ember egymással, akkor elvárható a lent leírt dolog?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagy facebook huszár az egyik fél, összejön a másikkal. (Mindegy, hogy ki a fiú, ki a lány.)

A facebook huszár fél ugyan úgy kedvelgeti az ellenkező nemű ismerősei képeit. Elvárható az, hogy a másikra való tekintettel felhagyjon ezzel a dologgal? Tehát, hogy kibírja, hogy nem kattint a kis Like gombocskára a másik nemű ismerősei képein, csak azért, hogy a párját véletlenül se tegye féltékennyé vagy akármilyen negatív érzelmet kiváltson belőle ezzel az funkcióval.

Ha mégis csinálja az illető, akkor ebben mennyi a szándékosság? Direkt próbálja nap-mint nap féltékennyé tenni vagy más negatív dolgot kiváltani a párjából ezáltal, hogy lájkolgat?

Primitív, buta dolog, csak szimplán egy kérdés. Aki válaszol, az kérem, hogy a kérdésre válaszoljon, ne dogmákat gyártson. Köszönöm!


2017. febr. 11. 10:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Nem a lájkolgatás számít, hanem a szándék, ami mögötte van. Aki ezt nem érti, az szimplán buta. Akik pedig nem tudják ezt maguk között rendezni, azok nem illenek egymáshoz.
2017. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem... Jesszus, mi ebben a rossz? A like azt fejezi ki, hogy a megosztott tartalom tetszik, tetszhet ez a háttérben ülő kutyus miatt vagy éppen a személyen lévő póló miatt, de még ha radikálisan nézzük is és a személy jön be az illetőnek, akkor sem fogja megkeresni és megd*gni. -.-"
2017. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Ja, nyilván a pólója tetszik, vagy a háttérben lévő kutyus.. :'D Ezen meghaltam.

#1 Igen, de a szándékot nem lehet kideríteni.

2017. febr. 11. 10:33
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

HA TÉGED ez zavar, akkor semmi értelme belemenni a kapcsolatba.


Emellett nem kellene nézegetni, hogy a másik mit csinßal a facebook-on, meg ha ennyire féltékeny és bizalmtalan vagy, akkor nem érdemes elkezdeni sem az egészet, mert úgyis tönkreteszed hamarosan.

2017. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Igenis igaza van a kérdezőnek. Ha a másik fél tekintettel van rá akkor ő miért nem tud? Azért mert kur*vára nem érdekli hogy te mit érzel kérdező. Nem hinném hogy szándékos a dolog hanem szimplán egy primitiv dolog. Írtad hogy "kapcsolatot kezd egymással" tehát gondolom nem rég vagytok együtt lehet még nem tart annyira fontosnak de ez idövel alakukhat. Elég sz@r helyzet mert ha meg szóváteszed azt fogja hinni hogy hisztis féltékeny vagy és ezzel lehwt elnyomod magadtól. Próbáld meg viccesen vagy poénosan szólni neki vagy célozgatni ha nem használ vagy lesz@r akkor te is kezdjél nagy likeolásokba egyszer csak észre veszi magát aztán valamerre csak alakul ez a kapcsolat. Sajnos az én párom is egy kőbunkó barom 4 éve tűröm nem tudom meddig tartok ki mellette.
2017. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől semmi nem várható el. Sem a likeolgatótól, hogy abbahagyja, sem a másiktól, hogy ezt eltűrje és emiatt inkább mégse menjen bele kapcsolatba egy ilyen alakkal. Felnőtt ember más kedvéért nem változik, illetve felnőttként már pontosan kell tudni, hogy mit vagy hajlandó eltűrni és mit nem. Bent maradni a kapcsolatban és panaszkodni, hogy de elviselhetetlen a másik, na az magaddal szemben a legnagyobb butaság.
2017. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Igen, ez van nálunk. 1 hónapja vagyok együtt a lánnyal és ezt cisnálja. Napi 2-3 csávó az átlagos. De, ha valamiért duzzog rám (Mert nem írtam vissza rögtön, vagy éppen nem f0som a szót.) akkor kezd bele abba, hogy aki csávó feljön a hírfolyamba, azt mindet lájkolja.

Igazából, amikor megnézem ezeket a lájkolt csávókat, akkor lehiggadok, mert tudom, hogy a szándék a féltékennyé tevés és egyik csávó sem jobb semmivel se nálam. De, amikor csak úgy lájkol 1-2-t, akkor megy fel a pumpa, hogy most miért?

De igen, tudjuk, hogy itt mindenki tökéletes és sosem féltékeny. Ezért kérdeztem úgy, ahogy kérdeztem, de én legalább beismerem, hogy az vagyok valamilyen szinten.

2017. febr. 11. 11:23
 8/13 anonim válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, hogy megharagudjon rá az ember. Itt a kulcs, előtted is lájkolta - mégis veled jött össze

ha az exét...azért azt nem hagynám szó nélkül:)

2017. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja, meg volt egy ilyen is, hogy "Like, ha a te Valentin napod is ilyen lesz". A képen a csaj otthon majszolja a csokit magába.. :DD

Közben ő akarta, hogy töltsük együtt a napot. Baromira óvoda ez, de most ilyet minek kell lájkolni komolyan? Ezen ki se tudok akadni már annyira primitív.

2017. febr. 11. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

"Igazából, amikor megnézem ezeket a lájkolt csávókat, akkor lehiggadok, mert tudom, hogy a szándék a féltékennyé tevés és egyik csávó sem jobb semmivel se nálam. "


Bocs, de ha a KINÉZET alapján döntöd el, hogy egy másik valaki JOBB-E töled, akkor nem sok reményed lehet. Ugyanis igen sokszor a viselkedése, szövege, stb többet számít, mint a kinézet.

2017. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!