Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiu, akinek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, akinek egy másik lány is tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam nagyon bejön és szerintem én is neki , mert sokszor össze nézünk , de azt is tudom , hogy egy másik egy évvel fiatalabb lánnyal is irogat facebookon.Szerintem , mivel engem többet lát jobban kedvel . Sokszor próbáltam neki bevallani , hogy szeretem , de mindig eszembe jutott a a másik lány és mégsem mondtam el .Szerintetek ? Mit tegyek?

13/L


2017. febr. 12. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem a legjobb dolog együtt lenni szerintem. Amugy meg attól hogy irogatnak nem valószínűbb hogy az a lány előbb van mint te de ez fordít a is igaz rád, attól hogy ott vagy az osztályba s többet lát az nem jelenti azt jobban kedvel a másik lánynál. Ezen egy dolog segit ha veszed a bátorságot s elmondod neki. Igazából szentem sokat nem veszithetsz.
2017. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de azért hiszed, hogy tetszel a srácnak, mert sokszor összenéztek??? Na látod ezért sem érett egy 13 eves párkapcsolatra...
2017. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak onnan veszem hogy tetszem neki mert néha összenézünk, hanem már egy haverja mondta hogy be jövök neki!!!
2017. febr. 14. 19:13
 4/6 anonim válasza:
Szia !Amiket más mond el az nem mindig igaz , nem kéne ilyen hiszekenynek lenned :D . Nem tudhatod hány lánnyal beszél még. Majd ha ad olyan "jelet" ami arra utal hogy bejossz neki akkor már egyértelmű lesz számodra a szitu . Ha nem . Akkor szívás de még csak 13 vagy , a tiniszerelmek nem tartanak olyan sokáig általában . Ha beakarsz ferkőzni a szivebe akkor nyiss fele beszélgess vele többet .
2017. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minden este beszélek vele
2017. márc. 30. 18:05
 6/6 A kérdező kommentje:
De azért köszi a kommenteket de már nem kell mert már van más!! :D
2017. márc. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!