Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki szeretiba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki szeretiba fiúk társaságát, de nekem valamiért mindig keresi a társaságom? Nem értem, tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Szóval a lánnyal sok közös haverunk van, akikkel ugyan annyira beszélget mint velem, de az órákon folyton melletem akar ülni. Olyan érzésem van mintha tetszenék neki, de azpn kivül, hogy keresi a társaságom semmi nem utal erre. Szerintettek?

2017. febr. 13. 19:15
 1/3 anonim válasza:
Szoktatok privátban beszélni esetleg? Ha igen,sokat?Ha szeret veled beszélgetni,akkor lehet. Mit csináltok még együtt? Neked tetszik a lány? Ezekből jobban meg lehetne mondani. Hány éves amúgy?
2017. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15/F szoktunk beszélgetni csak nem sokat. Nekem nem tetszik ezért érdekelne.
2017. febr. 13. 20:00
 3/3 anonim válasza:
Hát ha nem ilyen visszahúzódó,más fiúkkal is beszél, nem is nagyon sokat beszéltek,akkor nem hinném hogy tetszel neki.
2017. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!