Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha minden nap keresi a társasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nap keresi a társaságom, az még lehet "baráti"?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 1,5 éve ismerek, osztálytársam, sokat beszélünk, minden nap, sokszor csak úgy rámír, szeretünk együtt lenni. 1 hónapja rákérdeztem, hogy mit szeretne, aztmondta, hogy csak baráti kapcsolat. Barátnői azt mondják, hogy csípjem fel, meg ilyesmik, pedig ő a barátkapcsolatot mondta nemrég. Sokszor rám mosolyog, de ennél több jelet még nem vettem észre, vagy csak én vagyok ilyen tehetetlen?! Akkor most van és mi legyen szerintetek?


16/f



2014. dec. 28. 21:05
 1/2 Dsasc válasza:

Ha baráti kapcsolatot mondott, akkor valószínűleg az van. Előfordul, hogy az ember többet szeretne bele látni egy kapcsolatba, mint ami ténylegesen jelen van. Persze van esély arra, hogy meggondolják magukat az emberek. Ha ezt szeretnéd, akkor ne siettesd. Légy vele, amikor mindketten szeretnétek és lassan úgy is kialakul, hogy lesz-e valami vagy sem. Ha nem, akkor maradtok barátok, ami alapból jó dolog, ha pedig mégis kialakul valami, akkor volt miért teperni.


22/f

2014. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányokról beszélünk szóval tuti, hogy csak baráti főleg ha még megis mondja akkor veled fog szórakozni, vigyorogni, esetleg lefekszik veled, majd közli hogy összejött egy tahóval inkább akinek cuki a pofája.
2014. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!