Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincs pasim? Kicsit visszahúzodó lány vagyok nehezen nyílok meg emberek elött, húsos testalkatú vagyok, sok fiú szemezik velem, de nem keresik a társaságom miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Légy határozott és mosolyogj sokat.
2015. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem ittak eleget
2015. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 xD
2015. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre nincs konkrét ok, van aki azért nem mert azt hiszi van pasid, van akinek nem tetszel eléggé, vagy nem nagyon érdekled, vagy csak nem mer megszólítani. Küldj képet, és ha szeretnéd akkor elmondom a külsődről a véleményem. De csak ha szeretnéd.
2015. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj de férfiként elmondhatom, igenis számít a külső a belső érték mellett. szóval attól hogy valaki kedves mint te mondjuk attól még ne hanyagolja már el magát. igenis menj le szépen futni vagy kondizni. sokkal több és jobb fiúnak fogsz tetszeni
2015. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 lol
2015. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 To7ka ***** válasza:

Mit takar a húsos testalkat, és hány éves vagy?

20 alatt attól, hogy szemeznek, nagyon ritkán mernek megszólítani. Ha visszahúzódó vagy, még közös téma se lesz, az meg úgy pláne határozottan nehéz. Próbálj legalább úgy beszélgetni pár sráccal, mint barátnőiddel, valami semleges témáról, hogy gyakorolj kicsit nyitni:) Vagy mosolyogj vissza, az se egy utolsó.

Az önbizalmadon (meg ha a húsos olyasmit takar mint gondolom) pedig egy jó sport, rendszeres edzés marha sokat segít. És persze az alakodon is, jobban érzed magad a testedben, és a srácok is elkezdenek a szemezés helyett már beszélgetni. Jobb esetben, vagy nem, én nem tudom mi van manapság velük...

2015. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Te magad írtad, hogy visszahúzódó vagy. Hát ezért. Legyél nyitottabb.
2015. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondjuk a tutit
2015. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd elő a csecsed társaságban és lesz pasid!
2015. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!