Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledhetnék egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy fiú felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Először is bocsánat,ha rossz kategóriába tettem...

És a kérdésem az lenne,hogy van egy nagyon helyes fiú aki külsőleg eléggé tetszik és hogy hogyan tudnék hozzá közeledni?Egy panelházban lakunk és még soha nem beszéltünk a "Szia"-n kívül.Egy héten kb. 3 alkalommal látom.Amikor látom őt és ő is lát engem akkor úgy veszem észre,hogy figyel engem.Egyszer már elkaptam a tekintetét és rettentő aranyos mosolya van:3

Nem tudom,hogy hogy hívják és semmi egyéb adatot róla.Kezdetnek legalább a nevét szeretném megtudni.Elég félős vagyok így nálam az az opció nem jöhet szóba,hogy én odamegyek hozzá.

Mostanában szinte csak rajta jár az agyam,nem bírom kiverni a fejemből.

Szerintetek kölcsönös lehet a vonzalom?:3

Tudnátok mondani valami olyan ötletet/tanácsot amivel nem tartana nyomulósnak és néhány infót megtudnék róla?

Az értelmes válaszokat nagyon megköszönném!:)

És bocsi,hogy hosszúra sikeredett.


2016. ápr. 8. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
srackent mondom bármikor elbeszelgetnek egy aranyos lánnyal teljesen függetlenül attól hogy jol nez ki vagy nem foglalt vagy nem stb ha aranyos én beszélgető partner biztosan vagyok :D ha jol is nez ki többre is :D
2016. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:DD

Ha gondolod,írhatsz

2016. ápr. 8. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bármit is akarsz, de ő nem kezdeményez, akkor neked kell tenned valamit. Ha találkoztok, akkor szólítsd meg valami "alibi témával", pl. hogy honnan rendel pizzát, vagy ismer-e a környéken egy helyet/boltot/akármit, mert neked kellene valami onnan. Ha már egy ilyen ártatlan kezdéssel elindul valami, akkor jöhet a következő, hogy "ja, bocsi, egyébként xy-nak hívnak", meg a többi. :)

Engem elég sokszor szólítottak már meg a házban és a környékén, öregek, fiatalok is, pedig nem vagyok az a fajta srác, aki barátságos tekintetet/kisugárzást vesz fel, ha kimozdul. :)

Ha esetleg elmondja a nevét, akkor simán megkédezheted, hogy melyik emeleten lakik, így könnyebben kinyomozhatod, hogy ki is ő valójában. :)

2016. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Azt már tudom,hogy hanyadik emeleten lakik de később költöztek ide,igy nincs még kint a nevük.

Egyépként köszönöm szépen a válaszod!:) Megpóbálom gátlásaim leküzdeni és tenni az ügy érdekében.

2016. ápr. 9. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"És a kérdésem az lenne,hogy van egy nagyon helyes fiú aki külsőleg eléggé tetszik és hogy hogyan tudnék hozzá közeledni?"

Ha neked a külső elég a kapcsolathoz, akkor frankó......

2016. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy nekem nem elég a külső egy kapcsolathoz ezért szeretnék közeledni hozzá,hogy megtudjam a nevét,elérhetőségét,hogy kapcsolatba tudjak vele lépni,hogy megismerjem.
2016. ápr. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!