Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek inkább a sportos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek inkább a sportos, vagy a nagy mellű lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 18:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* tetszenek inkább?
2017. febr. 16. 18:40
 2/15 $$$$$ ***** válasza:
100%

Én bírom a nagy melleket 😁. De nem feltétlenül meghatarozó. Mert pl ha a nagy mell együtt jar azzal hogy kövér akkor az már nem tetszik. De ha jó alakja van és a melle is nagy az a legjobb :) .De mondom a mellméret nem mindig szamít. Mrrt pl. Ha nagyon szep egy lány (arc,alak,fenék,meg meg kedves is) akkor nem foglalkozok azzal hogy mekkora a melle .

16/F

2017. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy sportos lánynak nem lehet nagy melle?
2017. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3-as tudod ezt így szokták mondani. Sportos tehát kisebb mellű. :) Egyébként mindegy, bár én is jobban kedvelem a nagyobbat, de az utolsó barátnőm is "kiscicis" volt. :D
2017. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Úgy vettem észre, hogy a most inkább az számít, hogy mekkora a melled. Az, hogy kedves vagy, sportolsz nem nagyon számít .😕
2017. febr. 16. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy mellű sportosak.
2017. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

azért valami képet adhattál volna, mert mindenkinek más az algondolása, van egy ismerősöm, akinek dupla d-nél kicsivel nagyobbak a mellei sportol is már vagy 10 éve és mégis van rajta kis felesleg meg némi pocak, azt azért ne felejtsük el, hogy ez genetika + a mell az nem más mint zsírraktározó hely...


Nekem személy szerint az átlaogs, vékony enyhén kockás hasú lányok jönnek be, kb egy ilyen test


[link]


GOndolom a többségnek meg ez:


[link]


de nekem ez annyira nem jön be.

2017. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A sportos.


De azért az előttem linkelt Kate Upton is bejövős.

2017. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Firedoom ***** válasza:
Kis mell mindenkeppen, ha mellette sportos is az csak hab a tortan :D
2017. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagymellű. Imádom a mellszexet.
2017. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!