Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így valaha barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon bezárkóztam, mostanában már interneten se nagyon kommunikálok másokkal, így lesz valaha valakim, esetleg a suli miatt lennék elfáradva és ezért nincs kedvem beszélgetni?


17/f



2016. nov. 22. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz senkid, ha nem is teszel érte.
2016. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát figyi szerintem kicsit nyitnod kéne aztán az csak jót hozhat
2016. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz.

Valószínűleg ez elmúlik, de az utóbbi hónapokban (négy öt hónapja) én sem vagyok annyira internetaktív, mint amennyire eddig voltam. És eddig a baráti társaságom szerint mindig fent voltam, most meg alig érnek el. Egyszerűen legtöbbször nincs kivel beszélgetnem vagy csak nem akarok. Őszi szünetben pl. egy vagy két alkalom volt amikor facebookon fenn voltam és akkor is csak hogy megnézzem kinek hiányoztam.

Ha beszélni szeretnél róla, vagy csak simán beszélgetni, akkor írj :)

2016. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!