Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek duci vagyok? Lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek duci vagyok? Lesz valaha barátom? Hogyan tudnék le fogyni?

Figyelt kérdés

160 cm és 58 kg vagyok. [link]


Valahogy igy nézzek ki.



2017. febr. 7. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem vagy duci, pont jó a súlyod viszont, ha így gondolod biztos van valami "testkép zavarod" vagy nem tudom, ami miatt így gondolod. Ezen feltétlenül változtass (magad miatt).

És nem jóindulatból mondtam, ha úgy gondolnám, hogy kövér vagy, hidd el megmondanám.

2017. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre több képet mutat a google
2017. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is több képet mutat és hát nem tudom, én 2 kilóval vagyok nehezebb, de majd 20cmel magasabb és fiú vagyok, de gondolom itt is közre játszik a genetika :D

KInek milyen a zsíreloszlása, milyen nehezek a csintjai stb-stb, pld láttam már olyan kigyúrt embert te erre nálam csak 3 kilóval volt nehezbb és ugyanakkor volt mint én, eredetileg neki is soványnak kéne lennie, csak más a genetikája.

2017. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy duci, ez a normál testsúly. Ha nekem ilyen alkatú barátnőm lenne akkor boldog lennék. Én 174 cm vagyok és 56,5 kg.

17/F

2017. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz barátod, bárhogy nézel ki. Nem egy 100 kilós lányt ismerek akinek már több pasija is volt és azért te elég messze vagy a 100 kilótól. :)
2017. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes lenne
2017. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!