Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A többi lent

Figyelt kérdés
Van lányok a suliban egyik nap röhögnek hogy selyemfiú másik nap meg rámmásznak hogy jaj de cuki és ez nagyon idegesítő mert egyáltalán nem vagyok selyemfiú szerintem

2017. febr. 18. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemesebb ezt részletesebben leírni.
2017. febr. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyik nap így, másik nap meg úgy viselkednek veled, az azt jelenti, hogy tetszel nekik, vagy csak 1-nek közülük. Ja és nem ártana nyelvtan órán figyelni!
2017. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyebár 9.-be járok és a lányok az osztályban igazából nem jönnek be nekem és ezért megpróbálok elzárkózni tőlük de mindig odajönnek és vagy elkezdenek piszkálni hogy milyen ropi meg hogy járjak el gyúrni és ne kockuljak(nem vagyok kocka) vagy pedig azt mondják hogy milyen cuki és ott lihegnek a nyakamba (15/F)
2017. febr. 18. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Adj pár szavas válaszokat és ne menj bele beszélgetésekbe velük. Engem a nyakban lihegős még nem zavarna viszont a következők undorítóak: csoportosan nyakba lihegés, még azt is megosztani mikor milyen ürítenek, facebookon nyilvánosan postolt szétfilterezett vackok alatt egymás hátsójába mászás, divatb№ziság (és lolban a metab№uziság, más kinézetének buzerálása, órán óbégatás röhögcsélés és szerelmi élet vitatás, vetkőzős felelsz vagy mersz 14-15 évesek között.


üdv: Egy antiszociális 15 éves lovászfiú.

2017. febr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ejha. Az ilyeneket széjjel cseszném egy beszélgetésben... Vissza kell szólni neki. Az ilyeneket úgy szét lehet égetni. Egyszer megalázod őket, addig hogy már szégyenlik magukat, többet nem jönnek oda. Persze mindezt szóban értem. Az ilyenek olyan logikátlan, buta kis csitrik hogy az elképzelhetetlen. Csak szólj nekik vissza, alázd porrá őket, többet közeledbe nem jönnek.
2017. febr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálom majd
2017. febr. 20. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!