Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Voltatok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3éve ismerem az egyik fiú barátomat és régen nagyon oda voltam érte de nem akartam tönkretenni a baratsagunkat. Aztán több mint fél évre megszakadt a mindennapos beszélgetés és másokkal kezdtem beszélgetni. Nemrég kb. 2-3hete megint nekialltunk beszélgetni és elmondta hogy nincs még egy lany akiben annyira megbizna mint én és hogy szeretné ha meg próbálnánk mint egy pár.. Én nagyon lesokkolodtam. Nem tudom mit tegyek mert szeretek vele lenni de nem tudom hogy tudnám e úgy szeretni.

Már régebben is viccelődött ilyen dolgokkal hogy 'úgy is enyém leszel', meg hogy 'tudom hogy csak rám vársz ' (mert sose volt senkim és szűz vagyok).. Nem tudom mit tegyek. Most gondolom azt mondjtok hogy hallgassak a szívemre de nem tudok mert félek attól hogy más lesz ha összejönnénk. :/ valami ötlet? Normális válaszokat adjatok. Koszonom.

Ő 18éves es fiú, én 17 és lány :)



2017. febr. 18. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem volt sose barátság. A barátok nem vonzódnak egymáshoz és nem tesznek a másiknak kétértelmű megjegyzéseket sem.

FÉl év után előállt egy olyannal,hogy legyetek együtt. Én se tudnék erre mit mondani. Ez hirtelen sok volt. Várj még vele. Ha úgy érzed idővel, akkor próbáld meg vele, de ha nem ,akkor nincs értelme a kapcsolatot tartani, mert minek éljél a múltban, egy olyan kapcsolatban, ami se nem barátság, se nem kapcsolat.

2017. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég éretlen a fiúcska.
2017. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!