Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti csak olyan fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak olyan fiúkkal barátkoztok akik bejönnek nektek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak a fiúk vannak így?
2017. febr. 18. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha valaki szimpatikus de mondjuk túl idős hozzám, vagy néha tök jó vele beszélgetni, de hosszasan már fárasztó, vagy valami más miatt nem működne a kapcsolat, vagy csak simán nincs meg a szikra, az nem jelenti azt hogy barátok se lehetünk. Persze én ezt szoktam egyértelműsíteni ha szükséges és ha a másiknak ez így nem jó akkor elfogadom és nem erőltetem.
2017. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy érted, hogy csak a fiúk vannak így??? - ne magadból indulj ki légyszíves, ugyanis rengeteg lány barátom van és közülük a legtöbbre nem is akarok ráhajtani és nem is jön be, de kedvelem mint ember-t és jó vele időttölteni, yah gondolom akkor te teszed fel azokat a kérdéseket is, hogy miért vagy barátzónába, pedig ettől a szótól elfog a hányinger engem, elcsépelt semmit mondó szó, mintha egy emberi barátság nem is érne semmit..
2017. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb bárkivel barátkozom ako normális stílusban tud velem beszélni. De nyilván szívesebben (meg könnyebben) ápolom olyannal a kapcsolatot aki nekem több barátnál... De vannak olyan fiú barátaim akikkel soha nem jönnék össze mégse Tudom mit tennék nélkülük.


Az én véleményem az hogy egy fiú barátként megbízhatóbb mint egy lány (tisztelet a kivételnek természetesen)

2017. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:

Hadd idézzem fel a legjobb barátom (fogadott bátyám) és az én megismerkedésünk első pillanatát:

- Szia, Gaben vagyok.

- Szia, bocsi, de nem jössz be.

:D Újonnan kerültem be egy baráti társaságba, nem ismertük még egymást, volt párom is, és csak úgy odajött hozzám és leszólított egy rockkocsmában. Kicsit félreértettem... :D

Szóval a válasz: nem.

2017. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!