Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti manapság hogy találjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti manapság hogy találjátok meg a szerelmeteket? Vagy esetleg akik így látásra bejönnek nektek? Utcán például le mertek szólítani egy lányt? Milyen oldalakon vagy hogy szoktatok ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés.

Amúgy 14/l. Csak kíváncsi vagyok, hogy ebben az időben már hogy szokták ezt csinálni a fiúk.

Remélem válaszoltok rá!:)



2017. febr. 9. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy általános találkozás volt. Régebben együtt játszottunk egy zenekarban, de 2 éve elköltöztek. És persze még zenekari próbán megtetszettünk egymásnak. Csak azt most tudtam meg, hogy én is tetszettem neki. Annyi a lényeg, hogy 2 hete vettem a bátorságot és ráírtam Facebookon. Elkezdtünk beszélgetni, végül bevallottan neki, hogy régebben is tetszett, és még most is tetszik. Azt mondta, hogy én is tetszem neki. Most pedig 1 hete együtt vagyunk. Én így találtam meg. És arról, hogy az utcán le e mernék szólítani egy lányt, annyit, hogy nekem közel nincs annyi önbizalmam.
2017. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a válaszod:)

Sokáig nektek:)

2017. febr. 9. 14:22
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
100%

Ha valaki megtetszik, elsőnek általában facen írok rá, vagy ha suli (vagy bármi egyéb miatt) gyakran találkozok vele, akkor élőben. Csak úgy random ismeretlen lányt nem szólítottam még le, szerintem még nem voltam annyira szerelmes. :D


17F

2017. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lány vagyok, bocsi, hogy idepofátlankodok.

Ezt utálom épp.

Mindenhol az első lépcső a facebook.

Én imádom ha minden élőbe zajlik.

L

2017. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem baj hogy jöttél:)

Hát élőben szerintem is sokkal jobb.

2017. febr. 9. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában mindig valamilyen eseményen keresztül, vagy baráti körös találkákon keresztül ismertem meg barátnőimet.

Esetedben nem releváns, de pl. elmegyünk sörözni, beszélgetni, és valaki lehívja a tesóját is pl., stb. stb. stb.

2017. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
100%

Hobbi, suli stb kapcsán összefutok vkivel, dumálunk, megkedveljük egymást, ha barátra van igényem akkor abba az irányba tolom a dolgot, ha asszonypajtásra akkor meg abba az irányba. Fb-on ráirkálás, random csajok leszólítása és hasonló idiótaságokkal engem a világból ki lehet kergetni.


25F

2017. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egy házibuliban találkoztunk, mindketten máshova mentünk volna, de végül ott kötöttünk ki. Aznap este sokat dumáltunk, aztán minden nap beszéltünk messengeren, hétvégente taliztunk, aztán csak barátok lettünk, ugyanúgy csináltunk tovább mindent. Majd összejöttünk. Ez az egész kb egy hónap alatt zajlott le.
2017. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!